Sjøbuse Skrevet April 19, 2009 Skrevet April 19, 2009 er det noe sperre på E38? når jeg tråkker til så pleier den og spole på begge dekkene. syns det er litt rart at den spoler på begge.
Stonescream Skrevet April 21, 2009 Skrevet April 21, 2009 Det går vel å sjekke hva slags utstyr bilen har om du har nummeret til bilen og sjekker ETK eller hvor det nå var. Mulig det står lista om du har sperre eller ikke på din. Ene onkelen min har en 1994 740 og han ettermonterte sperre på sin.
hylle Skrevet April 21, 2009 Skrevet April 21, 2009 jeg har 750 sperrediff på min 740, satan så morro, samme diffene som ble levert på noen e38 modeller også.
SteffenM2 Skrevet April 21, 2009 Skrevet April 21, 2009 Er vel bare jekke opp og sjekke det? Har du sperre, klarer du ikke snurre hjulene motsatt vei samtidig, har du ikke, går dette fint. Altså, om du HAR sperre, og snurrer høyre hjul(sett bakfra) fremover, skal du IKKE klare og snurre venstre hjul bakover. Har du IKKE sperre skal du kunne snurre hjulene hverforseg imotsatt rettning på samme tid.
hagenisse Skrevet April 21, 2009 Skrevet April 21, 2009 Det der stemmer ikke nødvendigvis for alle typer differ. Min oppfører seg f.eks som en åpen ved snurretesten.
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå