Gå til innhold

Anbefalte innlegg

  • Svar 51
  • Created
  • Siste svar

Top Posters In This Topic

Skrevet

takk for det:) har svidd av noen hundre lapper nå på bensins:S

men kan svare på noen spørsmål

girkule blir byttet med M tech ja

rattet blir byttet til m tech rattet

og diverse må deler

slenger opp noen ny bilder senere i kveld

Skrevet

flott bil! og det så ut som en veldig trivelig tur! har alltid likt sånne bil-hente-turer. kjørte selv 260 mil tur-retur når jeg henta min. ;)

nydelig med hvitt skinninteriør da! misunner deg dette.

Skrevet
Stjørdal sin gamle det her?

Men gratulerer med fin bil! :)

hmm.. forgie eier heter vertfall mats husker ikke etternavnet hans men, kan hende det var hans sin ja :)

holder på å laste opp noen ny bilder nå. har vært litt opptatt dei siste dagene:P bilen har jo ikke akkurat stått stile i fine været :)

Skrevet

noen forslag på hva eg skal gjøre med bilen?

har planer om sorte DE lykter

og proff sote rutene pitte litt

men bortsett fra det så er eg åpen for noen nye ideer

Skrevet

Så ut som en veldig fin E34 :) Jeg ville ha lakkert bilen helt ned, sorte DE lykter, kanskje noen nye baklykter og litt senk. Er ikke så mye som skal til for å få E34 pen. Bakrutesenker trekker ikke ned det heller, i mine øyne da :wink:

Skrevet

veit ikke heilt med dei lakkerte kanalene og fangerene. så liksom så feil ut med det inspirasjons bilde du linket til :P

legger opp eit bilde av hvordan eg tenker bilen skal bli. detter er fikset i photoshop som dere kansje ser:P synest det så ikke så ille ut med sotede lykter og litt sota ruter. eller hva?

IMG_4863.jpg

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
  • Hvem er aktive   0 medlemmer

    • Ingen innloggede medlemmer aktive

×
×
  • Opprett ny...