E28 TURBO Skrevet Oktober 2, 2009 Skrevet Oktober 2, 2009 Har stått ute i den fyllinga og byttet nav og mye annet snask på den kompaktoren som tråkker i søpla... Lukter ikke så ille hihi
Omnislash Skrevet Oktober 2, 2009 Skrevet Oktober 2, 2009 kunne vært greit det. jeg kan ikke veien heller så prøver og få med meg S.Arnesen også. men hen vet ikke om han skal dra ennå. Etter hva jeg har skjønt så skal han både dit og på autoslalåm, men jeg sliter med å få konkrete svar allikevel her.. Også er det vel scampi fra larkollen, som jeg tror er en jeg kjenner som heter Mats, som skal også.. om han reagerer snart.. S.Arnesen skal sitte på med meg i morgen. hvor i moss var det planlakt og møtes? Okey, latskap! Jeg hadde ingen spesiell avtale, men si klokka 13.00 på Statoil ved Mosseporten ? Om du vet hvor det er?
Sjøbuse Skrevet Oktober 2, 2009 Skrevet Oktober 2, 2009 jepp. vet hvor det er jeg. da er jeg der i orgen kl 13:00
Omnislash Skrevet Oktober 2, 2009 Skrevet Oktober 2, 2009 Da er ivertfall jeg klar til morgendagen! Ble 8 timer med bilpleie idag Da satser jeg på at det ble bra. Må ha noen intense timer imorgen før jeg drar fra Moss selv, krysser fingrene på at det er bra vær og ikke glatte veier..
Sjøbuse Skrevet Oktober 2, 2009 Skrevet Oktober 2, 2009 Har stått ute i den fyllinga og byttet nav og mye annet snask på den kompaktoren som tråkker i søpla... Lukter ikke så ille hihi lukter jo døden bare å kjøre forbi der jo. men du jobber jo rett over gata om jeg ikke husker feil. så du er vandt med lukta.
Omnislash Skrevet Oktober 2, 2009 Skrevet Oktober 2, 2009 S.Arnesen skal sitte på med meg i morgen. hvor i moss var det planlakt og møtes? Bare følg lukta! lukter jo moss i hele området. så det var jo ikke så smart forslag hehelukter så fælt av søpple fyllinga at jobben min ikke ville ha jobben der. så vi priset oss helt ut Vel, hele moss lukter ikke. men ja Peterson gjør det vemmelig til tider nedi sentrum, spesielt når vindretningen er rett (eller feil om du vil).. Og fyllingen ved E6 er ekkel... ellers så lukter det jo greit dritt i særp og halden også ;ø
Omnislash Skrevet Oktober 2, 2009 Skrevet Oktober 2, 2009 jepp. vet hvor det er jeg. da er jeg der i orgen kl 13:00 Ja, det er greit. Satser på at det er kjørebare forhold med sommerdekk.. sender mitt tlfnr i PM sånn at det er mulig å få tak i meg hvis det skulle oppstå noe!
Sjøbuse Skrevet Oktober 2, 2009 Skrevet Oktober 2, 2009 jepp. vet hvor det er jeg. da er jeg der i orgen kl 13:00 Ja, det er greit. Satser på at det er kjørebare forhold med sommerdekk.. sender mitt tlfnr i PM sånn at det er mulig å få tak i meg hvis det skulle oppstå noe! ja. satser på det. kjører på sommerdekk jeg også. sendte mitt NR i retur.
Omnislash Skrevet Oktober 2, 2009 Skrevet Oktober 2, 2009 jepp. vet hvor det er jeg. da er jeg der i orgen kl 13:00 Ja, det er greit. Satser på at det er kjørebare forhold med sommerdekk.. sender mitt tlfnr i PM sånn at det er mulig å få tak i meg hvis det skulle oppstå noe! ja. satser på det. kjører på sommerdekk jeg også. sendte mitt NR i retur. Jepp, takker. Er lagret. Gidder ikke møte opp med vinterhjul >;O
Sjøbuse Skrevet Oktober 2, 2009 Skrevet Oktober 2, 2009 lagret her også. gidder heller ikke å komme med vinterhjul. de er bare kjedelige
Glenno Skrevet Oktober 2, 2009 Skrevet Oktober 2, 2009 sånn du mener vel? Jepp, utnevner deg som min støtte kontakt nå sjøbuse he he Litt feil bil og produkt men
Glenno Skrevet Oktober 2, 2009 Skrevet Oktober 2, 2009 lagret her også. gidder heller ikke å komme med vinterhjul. de er bare kjedelige Lagt 2 vinter hjul bak i vare rommet, men kjetting på boks må vel funke det også om det ikke blir is i værste tilfelle.
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå