Kobar Skrevet Oktober 5, 2009 Skrevet Oktober 5, 2009 På dette bildet trenger jeg en del som ikke er nummerert og ført opp i listen under, jeg aner ikke hvordan jeg skal forklare folka på GS hva det er jeg trenger, så derfor spør jeg her! Om du ser på bildet, så er det delen som avbildet rett under radiatoren, den slangen/røret som slangeklemme nr 13, 18 og 19 går inn på! Av en eller annen grunn knakk dette røret under kjøring, så det ble full røyk opp av panser, det var lite hyggelig.. Må jeg av med innsuget for å skifte dette? Er vell noe vann som skal føres inn til varmeapparatet eller? Takker for svar, og dersom noen skulle ha liggende en slik en kjøper jeg den gjerne! Men trenger den hurtig!! Kobar
JE Motorsport Skrevet Oktober 5, 2009 Skrevet Oktober 5, 2009 Den delen der er avbilet med nr på et annet bilde;-) Bare ring GS så tror jeg nok de skjønner hva du mener hvis du forklarer litt
Superbeetle Skrevet Oktober 5, 2009 Skrevet Oktober 5, 2009 Er det vannrøret som sitter i bakkant av toppen?
Kobar Skrevet Oktober 5, 2009 Forfatter Skrevet Oktober 5, 2009 Den delen der er avbilet med nr på et annet bilde;-)Bare ring GS så tror jeg nok de skjønner hva du mener hvis du forklarer litt leita lenge, men fant ikke det bildet.. gidder du kopiere det inn?
Superbeetle Skrevet Oktober 5, 2009 Skrevet Oktober 5, 2009 Kan være jeg er ute å kjører nå, siden den delen du viser bilde av ikke er lik, men denne går iallefall til varmeapparatet.. Nr9 på bildet.. Delenummer 11531743679
Kobar Skrevet Oktober 5, 2009 Forfatter Skrevet Oktober 5, 2009 fant det nå! koblingstykke, til 132kr! Må hele innsuget av får å bytte dette? Hvordan er det med å ha en bil stående med kjølevæskeslanger åpne nå i kulden? gjerne med lite væske på motoren... var jo mye som rant ut da dette røret røyk, er det forferdelig dumt av meg å starte bilen å kjøre den 30 meter bort til verkstedet uten særlig med kjølevæske på motoren?
Till Skrevet Oktober 6, 2009 Skrevet Oktober 6, 2009 Må nok av med hele innsuget ja og ledninger og fandens oldemor.
Kobar Skrevet Oktober 6, 2009 Forfatter Skrevet Oktober 6, 2009 faan, må jeg av med selveste fandens oldemor?!? Da tror jeg at jeg heller kjøper meg ny motor og setter inn!
Till Skrevet Oktober 6, 2009 Skrevet Oktober 6, 2009 Hehe joda men her et tips. Kamferdrops og eggelikør kan få fandens oldemor på gli
Simpel Skrevet Oktober 7, 2009 Skrevet Oktober 7, 2009 Det minner om bibelhistorien: Den hellige ånd hadde bydd jomfru Maria på en dram, og så hadde det ene ført til det andre. Resten er historie.
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå