Gå til innhold

Anbefalte innlegg

Skrevet

Hei,

Ønsker å kjøpe M5 replika felger/hjul til min e39.

Er åpen for andre felger også.

Har i dag bare noen orginale kjedelige 225/55*16 og vurdere noe 2xx/45*18 el. Vet ikka hva jeg kan ha på min bil.

Mvh Kenni

Skrevet

De ser veldig bra ut, og prisen er jo udiskutabel. Men jeg er redd kjørekomforten vil bli endel dårligere med så lav profil.

Ser ikke for meg å gå under 45 i profil for fortsatt opprettholde god komfort.

Skrevet

Du må for guds skyld ikke vurdere 45 profil på 18". På E39 er riktig profil på 18" dekk 35/40. 45 profil er beregnet for 17" felger. Ingenting å si på komforten med 35 profil heller så kjør på er min mening. Kan også anbefale kawaman ifb. handler da jeg har handlet av han tidligere :)

Skrevet

Hmmm. Får tenke litt til på det.

Hvis det skulle vise seg å bli feil med 19" å 35 profil, så er det jo bare å selge dem igjen.

Er som sagt redd for å miste formye av kjørekomforten :?

Skrevet

Har noen E39 M5 replika hjul liggende som jeg har brukt til min E34. Litt usikker på om det faktisk er til E39, E34 eller E36, men de på JonsDekk&Felg sa det var 3-serie inpress :S Men uansett, rop ut. De er ikke veldig pene, eller rette, men litt jobb, så blir det fine felger. Hvis ikke så har jeg fine vinterfelger ;P

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
  • Hvem er aktive   0 medlemmer

    • Ingen innloggede medlemmer aktive
×
×
  • Opprett ny...