alexpus Skrevet Januar 3, 2010 Skrevet Januar 3, 2010 Hei Jeg selger noe av det råeste anlegget jeg har vært borti. Det består av doble Dynabel Dy9412. en Dynabel Bf7501. To enkle kasser til hvert av elementene, og Alt av kabler og sikringer du trenger. Link subwoofer : http://www.mamut.net/dynabel/subdet909.htm Link forsterker : http://www.mamut.net/dynabel/subdet476.htm Har ikke bilder av anlegget men det kan fåes, Send helst brev eller mld på 93256993.. Basskasse 500 x2 ,- Forsterker 6000 ,- elementer 1500 x2 ,- phono kabler 390 x2 ,- strømkabler og sikringer 2000,- Samlet verdi ca 12-15000.. Anlegget er knapt nok ikke spilt inn en gang. Det spiller noe helt vannvittig rått iallefall. Kan evt byttes inn i andre ting som feks biler osv. Kom Med bud !
wabby Skrevet Januar 3, 2010 Skrevet Januar 3, 2010 Dersom noen vurderer kjøp av dette så ikke få tilsendt subbene. Stor sjans for at de går til helvete da de er baktunge og posten ikke er snille. Min var godt pakket og gikk til helvete. Til selger: Hvor er anleggeg kjøpt, garanti etc? Regner med dette er relativt nytt da du har knapt spilt det.
alexpus Skrevet Januar 3, 2010 Forfatter Skrevet Januar 3, 2010 Kjøpt på dynabel.no Har oginaleskene til de ennå, så de kan forsatt pakkes godt inn for å si det sånn. De eskene som elementene kommer i er relativt solide kan man si
Nytern Skrevet Januar 3, 2010 Skrevet Januar 3, 2010 Dette må pakkes megagodt, ikke i org kassene. Handla meg en sånn 12'er for etpar år siden, den hadde også knekt i bakkant.
alexpus Skrevet Januar 3, 2010 Forfatter Skrevet Januar 3, 2010 Ja, nei så klart det må pakkes godt inn .. En selvfølge når det koster såpass..
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå