Gå til innhold

Anbefalte innlegg

Skrevet

Er det virkelig et så stort problem at du må lage en tråd om det? Det er ikke så veldig mange som gjør det, og de blir som oftest fort flyttet. Alle kan gjøre en feil innimellom.

Skrevet

Jeg overlever nok, men det er litt mer irriterende hver gang det dukker opp off-topic-innlegg midt inni ting som du faktisk er interessert i å lese om.

Om det er et stort problem kommer an på om trenden holder, det. På et halvt døgn har to stykker prestert dette, og hvis det fortsetter vil nesten 1500 ha gjort samme feil i løpet av 2010.

Er det ikke greit å spørre, da?

LJ

Skrevet
den tråden her er minst like mye søppel som en Ønskes kjøpt-tråd i "selges"-forumet!

Er det derfor du føler for å bidra? :)

Jeg kan forresten skrive om spørsmålet mitt, da: Er det ikke ønskelig for brukerne av bimmers.no å ha et ryddig forum?

Hvis det ikke er det er det jo ikke noe problem for noen, men folk trenger jo ikke å bli sure bare fordi noen spør.

LJ

Skrevet

Dere er jammen ivrige etter å delta i forsøplingen. :D

Som sagt: hvis ikke andre synes det er noe problem med feilposting skal selvfølelig ikke jeg ta på meg rollen som noe politi.

Det eneste jeg stusser over er at enkelte moderatorer tillater en god del feil til å være så anale som de later til å være, men det er heller ikke min jobb å gjøre noe med.

Dere andre som har lyst til å si at jeg tar feil er velkomne til det, altså. Jeg tar imot kritikk så lenge den er konstruktiv, jeg.

LJ

Skrevet

Det eneste jeg stusser over er at enkelte moderatorer tillater en god del feil til å være så anale som de later til å være, men det er heller ikke min jobb å gjøre noe med.

Kan du utdype hva du mener med den kommentaren der?

Skrevet

Ja, det kan jeg godt.

Jeg så nylig et eksempel på at du hadde slettet mange kommentarer i en salgsannonse, til tross for at selgeren ville la folk kommentere, med grunnlag i reglene for forumet.

Siden dette forumet er såpass godt drevet som det er, vil jeg anta at det også står noe i reglene om å skrive i riktig forum.

Stemmer ikke det?

LJ

Skrevet

Dette er reglene for det forumet;

Er du IKKE potensiell kjøper av det som selges eller ikke svarer konstruktivt på spørsmål som har dukket opp, så lar du være å legge inn innlegg!

Om du synes det som selges er pent eller ikke, for dyrt, etc., er vi ikke interessert i å høre. Det er opp til eventuell kjøper å vurdere!

Diskutere hvor pen/stygg en bil er har vi andre kategorier for.

Altså så er ingen kommentering utover hva som faktisk har med salget å gjøre tillatt der. Det har vært alt for mye OT-innlegg der i den siste tiden, og det er noe vi moderatorer har bestemt oss for å få slutt på, og derfor blir alle OT-innlegg slettet, og jeg innrømmer gjerne at jeg er nazi på det området! :twisted:

Skrevet
Dette er reglene for det forumet;

alle OT-innlegg slettet, og jeg innrømmer gjerne at jeg er nazi på det området! :twisted:

Det forstår jeg godt, og det er bare rett og rimelig at slike ting blir gjort av moderatorer dersom det er nødvendig.

Jeg bare lurte på om det sto noe i reglene om at folk skal poste på rett sted, eller om det er sånt som man skal skjønne av seg selv.

Meningen med spørsmålet mitt var ikke å starte en lengre debatt heller, og nå som jeg ser at jeg har i hvert fall én som er delvis enig med meg trenger vi jo ikke å fortsette :D

LJ

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
  • Hvem er aktive   0 medlemmer

    • Ingen innloggede medlemmer aktive
×
×
  • Opprett ny...