kjellsigvald Skrevet Januar 19, 2010 Skrevet Januar 19, 2010 hei:) har en e30 325i som eg har bytta registerreim å toppakning på nylig, men etter dette så driver den å jager (opp å ner på turtall) når eg holder litt turtall, går fint på tomgang, smeller i eksosen gjere den også. bytta toppakning i forbinnelse me at kjølesystemet frøs. noen som vett ka som kan være galt.? har skjekka at registerreim står korrekt, å bytta fordeler lokk å rotor.
Vikingen Skrevet Januar 19, 2010 Skrevet Januar 19, 2010 sjekk alle slanger osv sitter på innsuget først å fremst
Yngvejos Skrevet Januar 19, 2010 Skrevet Januar 19, 2010 Sjekk tempsensorene på termostathuset. Hvis du har byttet om ledningene til dem, får du jaging.
kjellsigvald Skrevet Januar 19, 2010 Forfatter Skrevet Januar 19, 2010 Sjekk tempsensorene på termostathuset. Hvis du har byttet om ledningene til dem, får du jaging. det er kontrollert..
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå