M|Fjeld Skrevet Desember 30, 2011 Skrevet Desember 30, 2011 Du får sagt det Pedi, hehe Et av de flotteste bildene jeg har sett, Og ikke minst et ekstremt gjennomført og pent eksemplar av en E30!!!
Pedi Skrevet Desember 30, 2011 Skrevet Desember 30, 2011 M|Fjeld skrev: Du får sagt det Pedi, hehe Sier det bare som det er. Det er det enkleste i hele verden for meg, jeg er jo en "tatle-geit" (vestlandsutrykk, sorry!) Klart at det er en mengde andre flotte biler her inne, ingen tvil. Men det er ikke mange som både har en fin bil og får til et så bra bilde. Mange kroner er lagt ut på proffe photoshoots, uten at de har truffet mitt hjerte. Jeg snakker nå selvsagt om hva JEG liker å se, ikke hva proffene gjerne ser etter i et bilde.
Jørgen Lie Skrevet Desember 30, 2011 Forfatter Skrevet Desember 30, 2011 superturbodiesel.com skrev: Dette er en meget riktig e30! Men burde vært flere bilder av delene osv:) Kommer nok flere slike updates over nyttår når det blir satt i gang med motorbytte og skifting av div andre deler
Jørgen Lie Skrevet Desember 30, 2011 Forfatter Skrevet Desember 30, 2011 Pedi skrev: Klart du har gjort noe riktig Jørgen.Vi har alle forskjellig smak, noen liker E30 andre E21, E28 osv... Den regla går jo igjen hele veien. Men jeg synes det er viktig å si det en mener, og det bildet ditt satte meg virkelig ut. Jeg ØNSKER og DRØMMER virkelig om at jeg en gang får en bil som tar seg like godt ut som din - og havner på et bilde der lyssettingen, vinkelen osv klaffer 100%. Jeg har ingen peiling på fotografering, men mange BMWer har jeg sett bilde av i mitt liv. Mange........ Og jeg VET når et bilde klaffer for meg. Kan ikke forklare det, men jeg vet... Enkelt og greit: Gratulerer med et fantastisk bilde av en feiende flott bil! Helt sikkert.. Personlig så liker jeg alle tre du nevner meget godt. Jeg var nok ganske heldig med det bildet der, men å dra ut ved solopp/nedgang gjør mye godt jobben med lyset, da det er mest perfekt de tidene.. Her klaffet vel ganske mye på en gang, heldigvis.! I alle fall kjekt og høre at det falt i smak hos flere, for det sa bare pang da jeg så det bildet der i sta. Ikke mye redigering som er gjort heller. Nok en gang tusen takk!! Pedi skrev: Sier det bare som det er. Det er det enkleste i hele verden for meg, jeg er jo en "tatle-geit" (vestlandsutrykk, sorry!) Klart at det er en mengde andre flotte biler her inne, ingen tvil. Men det er ikke mange som både har en fin bil og får til et så bra bilde. Mange kroner er lagt ut på proffe photoshoots, uten at de har truffet mitt hjerte. Jeg snakker nå selvsagt om hva JEG liker å se, ikke hva proffene gjerne ser etter i et bilde. Har nok et poeng der. Er ikke sikkert at dette hadde scoret særlig om noen proffe skulle dømt det. Det er vel også en personlig mening oppi det hele.
Torek Skrevet Desember 31, 2011 Skrevet Desember 31, 2011 Nydelig bilde av en enda nydeligere bil, men skaff deg en annen signatur Hehe.. Godt nytt år, Jørgen! Håper vi kan ta en øl sammen oppi Bud til sommeren!
Jørgen Lie Skrevet Januar 1, 2012 Forfatter Skrevet Januar 1, 2012 Takk for det Tore Hehe, har ikke gidda og gjort noe med den, så kom den automatisk når jeg exporterte. Godt nyttår til deg også!! Håper virkelig vi kan gjøre det ja Hadde ikke vært for mye forlangt etter skuffelsen i 2k11!!!
Olav Otterlei Skrevet Januar 13, 2012 Skrevet Januar 13, 2012 Kjempregreier Jørgen Hva skjer? dratt på sjøen??
RS-Heggem Skrevet Januar 13, 2012 Skrevet Januar 13, 2012 Vil ikke si at den passa direkte bra på den hvite. Liksom litt "tenna på tørk"..
thorbis Skrevet Januar 13, 2012 Skrevet Januar 13, 2012 er org alpina til pre face så ser rimlig likt ut på alle preface hehe. men ja, noen små sideskjørt har jeg vurdert, men dropa det. mere plast=tyngre bil
RS-Heggem Skrevet Januar 13, 2012 Skrevet Januar 13, 2012 stemmer det, men jeg er av den oppfattning av at leppa ikke passer E30 i det hele tatt. Ser så mye breiere og mer voldsom ut i front. Ville nok satt på et kn filter og en annen eksos så jeg kunne kompansert for den ekstra "vekten" til sideskjørtene gitt.
winchester Skrevet Januar 13, 2012 Skrevet Januar 13, 2012 Alpina-fronten ser heftig ut, med eller uten sideskjørt, end of discussion!
thorbis Skrevet Januar 13, 2012 Skrevet Januar 13, 2012 RS-Heggem skrev: stemmer det, men jeg er av den oppfattning av at leppa ikke passer E30 i det hele tatt. Ser så mye breiere og mer voldsom ut i front.Ville nok satt på et kn filter og en annen eksos så jeg kunne kompansert for den ekstra "vekten" til sideskjørtene gitt. hehe sitter s62 i min nå. så effekt holder nok ei stønn. men alpina fronten blir hehe. winchester skrev: Alpina-fronten ser heftig ut, med eller uten sideskjørt, end of discussion! helt eni
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå