E30Frelst Skrevet Mars 8, 2010 Skrevet Mars 8, 2010 Er det noen som har godkjent dette senkesettet her ? Er det dèt, vil jeg gjerne se godkjennings papirene! Jeg skal kjøre en sak mot statens vegvesen avd Elverum! Så er det noen som har det, vær så snill og mail meg det! Sendes til HowieE30@hotmail.com
Clerion Skrevet Mars 8, 2010 Skrevet Mars 8, 2010 Om du har møtt opp på Elverum uten papirer, vil jeg kalle det dumskap Håvard
thorbis Skrevet Mars 8, 2010 Skrevet Mars 8, 2010 jeg lurer på om det er det jeg har godkjent på bilen min. husker ikke helt. brukte kun det settet for og få justerbart i vognkortet jeg. hva er du på jakt etter da? mvh
Frode D Skrevet Mars 8, 2010 Skrevet Mars 8, 2010 Hør med qwt.no, de skaffet meg TUV-papirer på Keskin felgene mine. De forhandler FK også så kan godt være de ordner papirer til deg..
S.Hafsmo Skrevet Mars 9, 2010 Skrevet Mars 9, 2010 Polardego her på forumet skaffer sikkert og Tüv papirer om det er det du er ute etter.
oddis Skrevet Mars 10, 2010 Skrevet Mars 10, 2010 Er det TUV/DEKRA papirer du mangler? Disse bruker jo å følge med. Eller er det alternativ dokumentasjon?
E30Frelst Skrevet Mars 11, 2010 Forfatter Skrevet Mars 11, 2010 Det som er, jeg HAR dokumentasjon. Vil bare se om det er den samme de andre brukte, for mitt senkesett ble ikke godkjent med TÜV papirene som fulgte med, trengte norsk eller engelsk dokumentasjon.
TurboLag Skrevet Mars 11, 2010 Skrevet Mars 11, 2010 hehe, er norske myndigheter i et nøtteskall det krever tyske godkjenningspapirer på engelsk eller norsk.. flirer feilkoder på meg
Mr.Silver Skrevet Mars 11, 2010 Skrevet Mars 11, 2010 Det som er, jeg HAR dokumentasjon. Vil bare se om det er den samme de andre brukte, for mitt senkesett ble ikke godkjent med TÜV papirene som fulgte med, trengte norsk eller engelsk dokumentasjon. Dette er noe forbanna tull.. vært med på flere senkesett godkjenninger og alle med TÜV papirer på tysk. De skal bare lese av tall der uansett de. Faen så mye rart de forskjellige stasjonene skal si.
E30Frelst Skrevet Mars 11, 2010 Forfatter Skrevet Mars 11, 2010 Det som er, jeg HAR dokumentasjon. Vil bare se om det er den samme de andre brukte, for mitt senkesett ble ikke godkjent med TÜV papirene som fulgte med, trengte norsk eller engelsk dokumentasjon. Dette er noe forbanna tull.. vært med på flere senkesett godkjenninger og alle med TÜV papirer på tysk. De skal bare lese av tall der uansett de. Faen så mye rart de forskjellige stasjonene skal si. Hvorfor trur du jeg skal gå til sak mot de ?
thorbis Skrevet Mars 11, 2010 Skrevet Mars 11, 2010 mine er tyske og han jeg godkjente hos, leste tysk så han suns det var fint at jeg hadde med papira i det hele tatt han hehe. mvh
E30Frelst Skrevet Mars 11, 2010 Forfatter Skrevet Mars 11, 2010 For meg endte deg med tapt arbeidsinntekt, betaling av sjåfør siden jeg var uten lappen på tidspunktet. Ikke godkjent bil. Avskiltingsbegjær på en feilfri bil. Lenge leve Elverum trafikkstasjon. JA JEG VEIT JEG ALDRI SKULLE DRATT DIT! Men slik forskjellsbehandling er ikke riktig!
oddis Skrevet Mars 11, 2010 Skrevet Mars 11, 2010 Hadde gått til avisen med det. Jo mer negativ omtale Eleverum trafikkstasjon får, jo bedre. Er en haug med ***** som burde vært utskiftet.
anders87 Skrevet Mars 11, 2010 Skrevet Mars 11, 2010 Hvorfor dro du ikke heller 10 mil nordover? Folka på Elverum er regelrett a-holes av større dimensjoner folk kan fatte...
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå