Gå til innhold

Anbefalte innlegg

Skrevet
Gleder meg til å se en slik live. Tror denne blir knallrå. Sert slik ut ifølge bildene ihvertfall :)

Der var den ja :)

En kompis ringte meg for 2 dager siden etter å ha vært 2 dager på bmw fabrikken.

"Det kommer en ny Grand coupe sa han og fytti helv... for en bil!"

Den sto utstilt inne på fabrikken

Skrevet

Dette er nye favoritt BMWen min. Kanskje den vakreste og tøffeste 4-dørs bilen jeg har sett! Må eies en dag, selv om det kan gå noen tiår hehe.

Skrevet
Spørsmål: Hva er forskjellen på en 4-dørs coupe og en sedan??

Står i artikkelen: Gran Coupe blir en del av BMW 6-serie som dermed vokser til tre modeller: Coupe, cabriolet og denne firedørs-utgaven. Betegnelsen coupe går vel på at den er litt mer sporty, og har mindre plass i kupeèn. Så en 4-dørs coupe vil da være mindre enn en 4-dørs sedan, om jeg ikke tar helt feil.

Skrevet

Du ofrer plass for å få tøffere bil, enkelt og greit. Også må du betale mer. Mye mer.

Nå er jeg svært spent på hvordan nye 3-serien vil se ut. Syns nyeste 7-ern, 5-ern og nå 6-ern ser rimelig bra ut. Håper 3-ern ser bra ut og, den mest realistiske bilen å ha råd til ny av disse, derfor mest aktuelle :)

Skrevet

Tunerne har begynt å omfavne LED-lysene...

lumma-5726-1600x1200.jpg

Syns det blir feil å retro-montere slike ting på andre enn original tiltenkte modeller, ser så stygt ut.

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
  • Hvem er aktive   0 medlemmer

    • Ingen innloggede medlemmer aktive
×
×
  • Opprett ny...