Gå til innhold

har montert fk kønigsport på e34, hvor mye må man space???


Anbefalte innlegg

Skrevet

heisann, som topic sier så trenger jeg spacer forran på min m5, jeg har nå orginale m5 hjul men trenger tydlivis spacer, men hvor mye må man space ut???

Skrevet

ok, jeg har org m system 1 felgene, disse passet ikke på forran, hvor mye tror du jeg må space ut disse?

Skrevet

er vel 8" og et 20 de felgene, eg har noen rc som er samme innpress og bredde, når de står på så har eg 10mm spacer pr side, og da er det noen millimeter klaring. hadde 5mm spacer før men pga litt ballong på dekket så tok det bittelitt i, ville nok gått for 10mm pr side.

Skrevet

monterte noen felger som var 8x17" nå med et 10, di gjikk akkurat på, har bestilt 15mm spacere også, få håpe det ikke blir for mye da..

Skrevet

hvis du skal ha bilen helt ned så tror eg 15mm blir for mye. eg har banefelger 8x17 med et 10 og de subbet i buen på min da eg har ca 10 mm igjen på gjengen på coiloveren, så måtte valse de litt.

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
  • Hvem er aktive   0 medlemmer

    • Ingen innloggede medlemmer aktive
×
×
  • Opprett ny...