Gå til innhold

Anbefalte innlegg

  • Svar 30
  • Created
  • Siste svar

Top Posters In This Topic

Skrevet

bruker du 1.5 så klemmer du nå bra på pedalen. min bruker å ligge på et snitt på 1.3-1.35 på ren bykjøring. ;)

Og jeg kjører ikke akkurat i sparemodus. :-P

Skrevet

var på eu kontroll i dag med bilen. og fikk en MEGET god tilbakemelding :D

bilen var som ny, trengte nesten ikke jekke den opp en gang. null feil.

bud over 60 vurderes.

Skrevet

Hvor i landet er bilen ?

Er det noe som helst rust på bilen? Hvordan oppfører automatkassen seg? Er oljen i girkassen noen gang blitt skiftet? er det 4L motoren som har rulla 250 000 eller chassi?

Er lakken fin?

Skrevet
Hvor i landet er bilen ?

Er det noe som helst rust på bilen? Hvordan oppfører automatkassen seg? Er oljen i girkassen noen gang blitt skiftet? er det 4L motoren som har rulla 250 000 eller chassi?

Er lakken fin?

leser du litt lenger opp, så ser du hvor bilen står.

er noe rust nede på dører, noe under bakruta. ikke noe alvorlig.

automatkassen fungerer utmeket. eneste er at den byteren man velger S,E eller W nå har blitt litt dålig. vet ikke hva det er.

jeg har ikke skifta olje i girkassen. vet ikke om den har vert skiftet.

både bil og motor har rullet 250k. tror jeg. men han jeg kjøpte den av sa motor/understell var godt 160, men det tviler jeg litt på.

lakken er grei den. er jo litt småskader/riper her og der men.

  • 1 month later...
Skrevet

finfin bil du har der! 69tusen for en 540 hørtes altfor rimelig ut spør du meg, for en som er så fin som dette. selvom den ikke er orginalt 540 så var den usedvanelig strøken og skulle tro den var mere verdt enn det der!

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
  • Hvem er aktive   0 medlemmer

    • Ingen innloggede medlemmer aktive

×
×
  • Opprett ny...