Jump to content

325\328


rookie
 Share

Recommended Posts

Hei. Jeg kjøpte nettopp en M50B25 motor som har nylig overhalt topp. Planslipt topp, nye ventiltetninger og slipte ventiler. Og selvfølgelig nye pakninger og toppbolter. Eksos og innsugskanalene skal være polerte. Motoren skal være kjørt bare 150.000 km og ikke mer enn 6.000 km siden overhalingen av toppen. 1992 modell og uten Vanos.

Motoren er fra en E34,men jeg har 3 serie bunnpanne og oljepick-up liggende til å bytte om. Pluss 3 serie ledningsnett som også kan monteres.

Motoren kan levereres med starter , dynamo, servopumpe, LMM og hjerne. Med disse delene koster den 11.500 kr. For 1.000 kr i tillegg kan ekstra innsugskam monteres på eksossiden for enda mer effekt. Den har 240 grader i forhold til 228 grader som er standard.

Motoren befinnes seg i Stavanger, men kan mest sannsynlig leveres til Østlandsområdet innen ca 2 uker.

Edit. Jeg misforsto annonsen. Det er nok en bil du er ute etter.

Hilsen Eirik. 92 22 65 44.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...