///Naitsirk Skrevet November 19, 2010 Skrevet November 19, 2010 Vel, regner egentlig med at denne bare er å kaste, men legger den nå ut her om noen faktisk skulle trenge Er altså en orginal M52b28 hjerne som er tilpasset til Vortech V2 kompressor med 0,75 bar ladetrykk og 440cc dyser. Om noen faktisk skulle trenge så har jeg denne Kostet meg 4000 ,- Trenger den ikke lenger fordi jeg skal ha datasprut Er behjelpelig med å kode den inn i bil på østlandsområde.
And81 Skrevet Juli 4, 2022 Skrevet Juli 4, 2022 På 19.11.2010 den 17.03, ///Naitsirk skrev: Vel, regner egentlig med at denne bare er å kaste, men legger den nå ut her om noen faktisk skulle trenge Er altså en orginal M52b28 hjerne som er tilpasset til Vortech V2 kompressor med 0,75 bar ladetrykk og 440cc dyser. Om noen faktisk skulle trenge så har jeg denne Kostet meg 4000 ,- Trenger den ikke lenger fordi jeg skal ha datasprut Er behjelpelig med å kode den inn i bil på østlandsområde. Er denne solgt eller kastet for lengst?
Slavearbeider'n Skrevet Juli 4, 2022 Skrevet Juli 4, 2022 25 minutter siden, And81 skrev: Er denne solgt eller kastet for lengst? Like greit å sende Fekzen chiptuning en melding. Han kan lage kompressortune til deg med org ecu
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå