Talker Skrevet Februar 18, 2011 Skrevet Februar 18, 2011 Jeg har nå vært på EU-kontroll, og ett av punktene jeg begynte å tvile litt på når jeg skulle bestille deler nå var: Slitt bærekule - Bakre bærekule - venstre foran. Er det da Øvre eller Nedre som Koed benevner det som? Jeg ringte tilbake til verkstedet som sa at det gikk to armer ned dit, og at det var den bakre som var slitt. Dere som har vært oppunder disse bilene og sikkert kan dette bedre enn meg. Hvilken arm menes?
Otis Skrevet Februar 18, 2011 Skrevet Februar 18, 2011 Om det er E39, så er det bærearm som er den bakerste. Mens casterstaget er foran.
Talker Skrevet Februar 18, 2011 Forfatter Skrevet Februar 18, 2011 Haha.. glemte å si hvordan bil jeg har ja Det er en E34. En 1992 520i touring for å være korrekt
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå