Jump to content

Recommended Posts

Posted

Hei lurer på kjøp av bmw 1 serie. men er det stor forskjell på en 2004/2005 model og en 2008 model?

lurere å legge noen kr ekstra og kjøpe en 2008 model?

sett på 118d 2008 model men er endel dyrere en hva jeg trudde fordi den var feil priset og prisen ble rett og da mye høyere..

må ha aut. klima og multifunskjonratt og helst sportseter.

kan jo kjøpe en 116i som har gått mindre og er billigere. men synes 2004/2005 koster mye iforhold til hvor alder..

Edit: og er dett standar med diesel varmer på 1 serie?

diesel er starter jo ikke vis det er or kaldt uten..

mvh Eirik

Posted

Tror ikke dieselvarmer er standard. Har ikke vært det på noen av de jeg har prøvekjørt. Min 120d startet greit flere ganger i vinter med mellom 20 og 25 kuldegrader.

Posted

Er ikke standar.Veit ikke engang om det er mulig å få det som ekstra utstyr..

Min 118d 2007 mod hadde heller ikke noe problem med å starte i 20 30 kuldegrader..Merket at den raklet litt i 2 min,men det er diesel vettu :)

Posted

Syns hele bilen min er litt for tight jeg,hehe ;)

Ja m-sport er et stort must..Bilen har mye penere linjer med m-sport,ser litt sinna ut,og er lettere å selge igjen om noen år.

Kjøp gjerne 118d,den er sprek i massevis.Men ikke kjøp automat+m-sport.Det er litt vansligere å bli kvitt bilen da+det er ikke like gøy å kjøree aktivt med bilen,er ingen cruise bil dette her,dette er en cocart bil ;)

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...