scoot Skrevet Juni 8, 2011 Skrevet Juni 8, 2011 I dag regnet det, og da skulle jeg for første gang prøve vinduspusserne på min nye e36 brukis. Og de funka, i noen minutter før de begynte å leve sin egen lille vals. Plutselig gikk de 5-6 runder på "onetouch" knappen, så gikk den litt fort og for mange ganger på intervallene, før den sluttet å virke på noe annet en trinn 3. ... så ble det mindre regn, og plutselig virket den sånn "passe" igjen.
BMWtotti Skrevet Juni 8, 2011 Skrevet Juni 8, 2011 Er ikke bryteren som er dårlig da? Altså armen bak rattet. Syns det kunne virke som noe dårlig kontakt ett eller annet sted.
scoot Skrevet Juni 8, 2011 Forfatter Skrevet Juni 8, 2011 Nei, er ikke den, merker tydelig forskjell på om det regner som helvete eller ikke
bimmer320 Skrevet Juni 9, 2011 Skrevet Juni 9, 2011 Har akkurat samme problem, så er spent på mer svar..
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå