Gå til innhold

Anbefalte innlegg

Skrevet
girkulen og posen er nok ettermontert. Slikt ratt som sitter i din, fikk man levert med orginalt.

Stemmer at det skal stå BMW der fargekoden til bilen har revnet.

Så heller ikke ut til at det var så mye svetting på den motoren da, har sett mye verre. Er nok sikkert bare topdeksel pakningen ;)

Så jo ut til å være greit for en gammel orginalbil. Kan bli noe godt ut av denne ja :)

- Fredrik

Ok :) Nei, den svetter ikke så mye olje, men nok til at jeg skifter toppdeksel pakningen. Vil ha bilen tipp topp, for det fortjener den :wink:

  • Svar 48
  • Created
  • Siste svar

Top Posters In This Topic

Skrevet
Har noen feite hjul du kan ha på denne :) int?

Heisann! Takk for tilbudet, men må nok takke nei. Skal konsentrere meg om å fikse motor, drivverk og karrosseri nå til å begynne med :) Så får jeg begynne å tenke på sånt når jeg er ferdig med det andre :wink:

  • 1 month later...
Skrevet

Har vært lite aktivitet fra min side i det siste pga ferie, skruing osv. Men det har da skjedd litt med bilen etter at jeg kjøpte den :D Har fått demontert det meste innvendig og utvendig slik at den er klar for rustsveising og har funnet en som skal gjøre jobben. han skal sveise hullene som er i gulv, bytte kanalene og høyre hjulbue :wink:

Slenger ut noen bilder av hvordan den ser ut nå:

rf4dnvc6wdoy8y1awqv5.jpg

c576d31nhfmuqkxmdltf.jpg

hlw1woitjqz45calebah.jpg

hmt9vhy5xrulbjtzk88h.jpg

dtjx9ciw23itilgz86pk.jpg

Skrevet

Liker å få ting unnagjort vettu :) Håper den er helt ferdig sveist før vinteren for da kan jeg jo bruke vinteren på å gå over motor, girkasse og understell :D Da blir den hvertfall klar til neste sommersesong 8)

  • 4 months later...
Skrevet

Gamlebilen min jo :-D Solgte den til en herremann på Hamar i vinter jeg, angrer som en hund enda... Godt å se at noen har planer å tar vare på bilen hvertfall, skal følge med her! Lykke til :-)

Skrevet
Gamlebilen min jo :-D Solgte den til en herremann på Hamar i vinter jeg, angrer som en hund enda... Godt å se at noen har planer å tar vare på bilen hvertfall, skal følge med her! Lykke til :-)

Herremann=riktig, Hamar=feil :lol: Utifra hva jeg har hørt ang hva som er gjort med denne og planene videre så blir nok dette en meget bra bil! Lykke til videre Christian :applause:

Skrevet
Gamlebilen min jo :-D Solgte den til en herremann på Hamar i vinter jeg, angrer som en hund enda... Godt å se at noen har planer å tar vare på bilen hvertfall, skal følge med her! Lykke til :-)

Du som bare hadde den i tre mnd vinteren 2010/11? Tipper den må ha dugga fælt på vinduene i kulda, for det lå vel 30 liter vann under gulvteppet i den ;) Han du solgte den til er fra Moelv, 30 min fra Hamar.

Skrevet
Utifra hva jeg har hørt ang hva som er gjort med denne og planene videre så blir nok dette en meget bra bil! Lykke til videre Christian :applause:

Se her ja :) Du er på Bimmers du også :D Bilen er helt ferdig sveist. Så etter nyttår en gang blir det lakkering som står for tur.

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
  • Hvem er aktive   0 medlemmer

    • Ingen innloggede medlemmer aktive

×
×
  • Opprett ny...