Gå til innhold

Anbefalte innlegg

Skrevet

Se her ja! Denne så jo veldig hel og pen ut, gjorde seg MYE med hvite blinklys bak, resten kommer av seg selv(?) etterhvert! =)

Noen planer for sommerfelger? Du får si ifra når du vil jeg skal komme og polere litt :)

  • Svar 266
  • Created
  • Siste svar

Top Posters In This Topic

Skrevet

Det hjalp mye Kai! Bra potensiale her :)

Neste oppgradering nå burdte vel bli felger eller senk? Det utgjør som sagt størst forskjell, til det positive. Ellers er jo facelift lykter en veldig bra oppgradering, selv uten xenon som nevnt. Stemmer også for Aerodynamikk styling hvis du skal ha noe!

Skrevet

Takk skal dere ha, gutter! :) Facelift-lykter uten xenon er jo selvsagt et alternativ, men kommer nok bare til å bytte til glass med hvit blink i første omgang.

Det neste blir nok å få tak i et senkesett, bilen er fryktelig høy - det må gjøres noe med! Det blir utvilsomt Aerodynamic-frontspoiler, den er veldig kledelig.

Når det gjelder sommerfelger så funderer jeg litt på BBS LM-kopier eller kanskje M-Parallellfelger. Er også åpen for forslag.

Hadde vært kjempefint med litt polering, Doktorn! :D

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...
Skrevet

Trodde lykteglassa så bra ut, helt til jeg så før og etter bilde! Ble bra det der.

Nye skilt bør absolutt vurderes, angrer ikke på mitt bytte! :)

Skrevet

Jeg ble mildt sagt imponert over resultatet. Dette burde alle gjøre som har litt tåkete frontlykter av plast.

Jeg er litt sånn fram og tilbake når det gjelder nye skilt. På den ene siden har jeg lyst til å beholde de originale, mens på den andre så hadde det absolutt gitt bilen et positivt løft.

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
  • Hvem er aktive   0 medlemmer

    • Ingen innloggede medlemmer aktive

×
×
  • Opprett ny...