Gå til innhold

Anbefalte innlegg

Skrevet

Nei samme det :P Eg ble fortalt at de børstene som er noe ikke er i nærheten så skadelig som for bare noen få år siden. Noen som har opplevd å få ripper av en maskin som er ny ?

Skrevet

Aldri i livet ta børstevask og ja jeg vet de fleste reklamerer for ripefri vask, men det er bare tøys. Jeg kjører ny firmabil berlingo og den er full i riper no p.g.a maskinvask. Til og med Citroeng kokstad spurte på sist service hvorfor jeg i alle dager kjørte maskinvask, se bilen!

Den har vært vasket i: Statoil sandsli, åsane, flesland, nesttun, viken og shell lagunen. Den beste vasken jeg har brukt noen gang til min egen bil (selvvask) det er statoil Sandsli. Den har best såpe og høytrykk. Statoil viken er på 2 plass. Statoil nesttun er også meget god, nedsige her er at det er for dårlig vanntrykk.

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
  • Hvem er aktive   0 medlemmer

    • Ingen innloggede medlemmer aktive
×
×
  • Opprett ny...