Tooris Skrevet September 1, 2011 Skrevet September 1, 2011 hvor kan man kjøpe den uten å kjøpe med airbag?.
bjalle Skrevet September 1, 2011 Skrevet September 1, 2011 Hele puta er en airbag,går ikke å få kjøpt uten.Hvorfor risikere knust brystkasse og hode i en front kollisjon.
Robin L Skrevet September 1, 2011 Skrevet September 1, 2011 ta deg en tur på ebay. der finner du en brukt en for en ok pris. evt koed kanskje? jeg villet ihvertfall hatt dette i orden
Tooris Skrevet September 2, 2011 Forfatter Skrevet September 2, 2011 hmm, kanskje jeg skal på ebay å kjøpe en . ikke noen som har liggendes?. eller vett om noen som har liggendes?
Tooris Skrevet September 2, 2011 Forfatter Skrevet September 2, 2011 Hele puta er en airbag,går ikke å få kjøpt uten.Hvorfor risikere knust brystkasse og hode i en front kollisjon. hmm, nei si det, får vell kanskje ha en airbag men ikke noe man finner på gs, eller koed? finner det ikke der serru..
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå