bmmww1 Skrevet Oktober 7, 2011 Forfatter Skrevet Oktober 7, 2011 filteret er nå byttet å bilen går forsatt like dårligt.
Kvasi Skrevet Oktober 7, 2011 Skrevet Oktober 7, 2011 Siden det ikke står noe om luftfilter her, det bør jo byttes av og til det også.
hao Skrevet Oktober 7, 2011 Skrevet Oktober 7, 2011 Vet ennå ikke om du har sjekket rotor og fordelerlokk? Kan ta av slangen fra bensinpumpa å kjør den på starteren for å se om det pumper bensin. Og sjekk luftfilter som Kvasi skriver.
bmmww1 Skrevet Oktober 7, 2011 Forfatter Skrevet Oktober 7, 2011 er "powerfilter" som de så fint sies. helt nytt, bilen har vist heva kam, å pluggene var litt sota. nor det er heva kam skal eg da gå opp eit hakk på pluggene da?
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå