Gå til innhold

Anbefalte innlegg

Skrevet

Har en 325 mtech2 som skal fikses opp litt før salg får å få rette stuket på den. Bare å sende en PM om interesse ;)

Bilen er en orginal mtech2 med med litt ekstrautstyrsom eletriske ruter, sentrallås, servo ++

Planene er egentlig bare å gjøre den som jeg ville hatt den selv.

Montere MHW baklykter

Mtech2 ratt

bytte blinklysglass

ny frontleppe

nye framskjerm pga en bulk

nye felger, 17"

Få på skilter

Her er bilen som skal få litt pleie

18" felger, alt for stort.

mtech2.jpg

16" felger, alt for lite :)

Bilde032.jpg

Bilde033.jpg

Skrevet

Nja, synes ikke det er så rart jeg. 55 000 for en bil som må kostes på, og som ikke er på norske skilt? Mange styrer unna der.

Skrevet

Folk betaler jo 100tusen for en norsk 325Im

så vis denne er i god for rust og teknisk så syns jeg ikke 55 er noe upris

Skrevet

MÅ kostes på ? :) Må jo ikke, men den blir seff finest med litt nye deler osv. Denne blir rustfri iløpet av noen uker nå, å sikkert regga å satt til salgs på finn. Folk betaler mye får en vanlig e30 2dørs 325 med skinn, så hvorfor ikke legge noen lapper mer i å kjøpe en mtech2 :applause:

Bestilt 8,5 og 10x17" kantfelger også nå, håper det blir bra..

Stale_H: På bimmers har jeg aldri solgt noen biler tror jeg, sikkert 40 stk så har kontakta meg ang bilen her. Men ingenting ha skjedd, folk bare snakker her. Bilene må på finn.no ;)

Passer bra på sølv bil disse lyktene :)

5sbxwxegvttbk8gdywjq.jpg

  • 4 weeks later...
Skrevet

Kom noen felger i dag, samt andre deler Så nå skal hjula bare prøves på bilen med nye dekk, så kan den lakkes. Står forresten på lakkverksted nå, klar for lakk :) Alt rust er tatt, var litt overflate rust i ene hjulbuen bak og en liten bulk.

ds19ewkj0vl7gi71wjee.jpg

Skrevet
Du har handla deg kerscher felger du og ja, men kun to ?

Handler aldri kun 2 :) ligger to til i eskene bak der. Er på vei hjem mer Kerscher felger.. Kompiss skal ha de på bilde til en e36m3.

Kan du sende mg en PM hva du betalte får dine så har jeg en pris å gå utifra om jeg skaffer flere sett :) ?

Skrevet
Du har handla deg kerscher felger du og ja, men kun to ?

Handler aldri kun 2 :) ligger to til i eskene bak der. Er på vei hjem mer Kerscher felger.. Kompiss skal ha de på bilde til en e36m3.

Kan du sende mg en PM hva du betalte får dine så har jeg en pris å gå utifra om jeg skaffer flere sett :) ?

Løkke som skal ha Kerscher hjula??

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
  • Hvem er aktive   0 medlemmer

    • Ingen innloggede medlemmer aktive
×
×
  • Opprett ny...