Gå til innhold

Partymusikk E30 M3`n selges i deler | Skalha understell selv


Anbefalte innlegg

Skrevet

Motor & gir tilpasset E30 med supersprint effektanlegg går for 10 lapper! Bilen er fortsatt kjørbar om noen vil komme bort å titte.

  • Svar 37
  • Created
  • Siste svar

Top Posters In This Topic

Skrevet

Siste mulighet i dag for å kjøpe bilen hel og komplett kjørbar. Jeg begynner demontering i morra for å hugge den før 20.mars :)

Skrevet
hvilken frontfanger er det på det første bilde? er den hel? og er int i 10" brock felgene!

Den ble plukket av bilen i går, så den ligger her! Det er en E46 M3 look fanger i glassfiber. Den er hel og pen, det er kun lakk som har flasset! Hadde ikke klar lakk da jeg lakkerte :P Eneste feil på fanger er en minimal sprekk helt nederst til høyre!

Felga har jeg også fortsatt! Det er 2 stk 8,5 x 17" ET 13 og 2 stk 10 x 17" ET 20. Greie dekk foran, må ha nye bak. Senter kopper bør også kjøpes inn nye hvis du vil ha høyere finish på helheten :)

Skrevet

Skal jeg være ærlig, så er det kjett å bryte opp et sett med felger! Men jeg kan lage en pakkepris til deg på 5000kr

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
  • Hvem er aktive   0 medlemmer

    • Ingen innloggede medlemmer aktive

×
×
  • Opprett ny...