Gå til innhold

Anbefalte innlegg

Skrevet

Bilen er bygd om fra 93mod 325 til M3 3,2.

Er ikke godkjent ombygd.

Har hatt bilen i 5 år nå og har ikke hatt no tull med den når jeg har hatt den forutenom at 6 gir ikke fungerer som det skal lenger. Har nå blitt en foring bak som må byttes og no bremseslanger som må byttes. Er da derfor ikke eu godkjent da dette må byttes. Har ikke hatt no problem med og eu godkjenne den før.

Lakken har sprekt på venstre fram skjerm etter at bilen har stått parkert på kjøpesenter, men er ellers fin i lakken :)

Jeg la en go slump med penger i bilen for 4 år siden, full helakkering og byttet alle fangere, FK kønigsport justerbart senkesett, nytt interiør,pluss en del annet småtteri.

Byttet olje på motor hver 6000 eller hvert år.

Har kun blitt brukt til kosekjøring om sommeren da jeg har hatt annen bil ellers.

Bilen selges pga forandring i bolig situasjon. Bilen er helt gjeldsfri for dere som måtte lure på det.

0294a4a4-44b3-f674.jpg

0294a4a4-44de-a56f.jpg

0294a4a4-44fd-baaf.jpg

0294a4a4-451b-b22f.jpg

0294a4a4-453e-c282.jpg

Pris: kom med bud :)

Skrevet

Da har bilen lufta seg i go været :) blir muligens å fikse det som må gjøres til uka for så å eu godkjenne den. Så blir muligens eu godkjent før salg.

  • 3 months later...
Gjest
Dette emnet er stengt for flere svar.
  • Hvem er aktive   0 medlemmer

    • Ingen innloggede medlemmer aktive
×
×
  • Opprett ny...