318itouring.. Skrevet Juni 22, 2012 Skrevet Juni 22, 2012 Hey. Skrudde igjen for mye på røret til den øverste radiator slangen, og den knakk/smuldra. Noen som har noen tips til enkle løsninger, hva som helst ?
318itouring.. Skrevet Juni 23, 2012 Forfatter Skrevet Juni 23, 2012 Jo. Men når det har gått en stund blir det for varmt og den spretter av. Mangler de rillene til slangen :s
LarsBMW Skrevet Juni 23, 2012 Skrevet Juni 23, 2012 Hvis det er en bil du ikke bryr deg veldig om Og ikke skal selge til meg kan du Smøre en tynn film med tec 7 lim på innsIda slangen og dra til godt med slangeklemme. La det herde over natten før du har på frostvæske.
318itouring.. Skrevet Juni 23, 2012 Forfatter Skrevet Juni 23, 2012 Takk for det, skal teste det ut! Radiatoren og slanger er det ikke så nøye med =)
Yahoo Skrevet Juni 23, 2012 Skrevet Juni 23, 2012 Kan også lage en ny "kon" ved å bruke feks loddebolt eller varmluftpistol for og så forme rørstussen med feks ett skrujern (eller fingrene hvis du tåler litt varme..)
hsd Skrevet Juni 24, 2012 Skrevet Juni 24, 2012 Drei ei hylse noen tiendedeler større enn hullet, press den inn med noe locktite. Easy fix
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå