Gå til innhold

Anbefalte innlegg

Skrevet

Hvordan er det å bytte ut de vanlige pærene i tåkelysene på e60 05 med mfront? Det er HB4 sokkel. Må jeg tenke på canabus eller noe annet slags greie?

Skrevet

kjøpte H1 LED pærene mine til grøftelys.

noe lignende disse

LLCB7593_11.jpg

Ikke like sterkt lys som xenon.

Ca like sterke som orginalpærene til grøftelys.

Mao, du slipper å være en av de rasshølene som blende alt og alle med xenontåkelysene sine, men alikavel ser de kule ut. Win win situasjon :)

Skrevet

Dessverre så finnes ikke pærer ned innebygget canBUS. Har vært i kontakt med Philips og osram og pærer med innebygd er under utvikling, Volvo og scania ville ikke røpe til meg hvordan dies LED pærer er konstruert -.- så ja du må nok ha den ekkle glo varme canBUS dreperen.

Skrevet

ifølge min tysk, er det jo bare led(står bare "xenon hvit") pærer der det følger med løse canbus motstander da?

Technische Daten:

Xenon weiß

passend für 12V (kein weiterer Umbau nötig)

SMD LED Technik (Energiesparend)

Inkl. CAN-BUS Control

Lieferumfang:

2 x ( 1 Paar ) HB4 9006 18 SMD Xenon weiß LED Birnen

2 x ( 1 Paar ) CANBUS Widerstände

Skrevet

Som sagt finnes det ikke tro meg jeg har leitet hverdag i 3år no og ennå fortsetter, så ja det er pærer PLUSS motstander!

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
  • Hvem er aktive   0 medlemmer

    • Ingen innloggede medlemmer aktive
×
×
  • Opprett ny...