Mariuse34 Posted January 31, 2013 Posted January 31, 2013 Startet opp 520i prosjektet vårt og kjørte en tur isted. Gikk som en drøm en god stund. Så kom det en litt rar voble-lyd fra motoren og det ser ut som hele festet til viften er litt løst. Snudde og fikk bilen i garasjen. Ikke varm etc, kokt osv heldigvis, men i bakhodet mitt ringer dette med gåen vannpumpe? Noen andre tanker eller stemmer dette?
kimmen12 Posted February 1, 2013 Posted February 1, 2013 Viften er vell festet på vannpumpa?.. så hvis hvis mutteren er fast og den beveger seg så må det sikkert ny vannpumpe til =)
Mariuse34 Posted February 1, 2013 Author Posted February 1, 2013 Ja, jeg tror det er riktig. Tror bilen havner på finn. Fire biler er for mye hazzle.
Adrian320i Posted February 2, 2013 Posted February 2, 2013 Hadde det samme problemet, bytta vannpumpa og termostat så var alt bra igjenn.
Recommended Posts
Create an account or sign in to comment
You need to be a member in order to leave a comment
Create an account
Sign up for a new account in our community. It's easy!
Register a new accountSign in
Already have an account? Sign in here.
Sign In Now