Gå til innhold

Anbefalte innlegg

Skrevet

Hei bmw fans, har nylig foliert bilen min til hvit glans, hva synes dere? har også samtidig sotet alle ruter i lyseste type. Org argen er Le mans blå,

alt ustyr i denne bilen,

keyless go

navi pro

hifi prologic 7

el innfellbare speil

M-sport ut/innvendig

skinn

talestyring

el seter M/memory

sportsstoler,

pdc foran og bak

lyspakke

+++

har også ettermontert trunk lip spoiler, liten detalj som gjør så mye :)

En bil det ikke er mange av på markedet hvertfall :) vurderer å selge den snart, så bare ta kontakt for å få en ekstra fin sommer :)

uxa8a0fmb20602huqho7.jpg

lfby3thklvomkk17yfjz.jpg

x56hxdd5w5nkw8vf6i8m.jpg

5vx7mu5bii8zymbdiusk.jpg

tjggzpwskh105g5simwa.jpg

Skrevet

Tusen takk fxwz, jeg betalte 13000,- inkl soting av alle ruter, dette er 3M folie å er det beste. dette er også gjort av en som er utrolig flink, man får også med garanti :)

Skrevet

tusen takk for det "bareformoroskyld", det bør du absolutt gjøre, hva slags bil har du?

mine planer er å kjøpe carbon frontleppe, også kjøpe GS-concave felger i 19 x10" bak og 19x8.5" foran med 265 fram og 235 dekk bak. tror dette vil se bra ut, samtidig tenker jeg å bytte farge på trunk lip spoileren jeg har på bagasjeluken til carbon, også cabron speil. tenkte også kjøpe lambodører hvis det er mulig. skal også senke bilen etter vinteren, til justerbare senkesett, så bilen skal ligge rett over dekka bilen. kommer til å bli grisefeit tenker jeg, hva tenker du/dere folkens?

Skrevet

det kan bli det faktisk, litt for mye, ja han kunne foliere bilen med sort tak, men det hadde ikke blitt så fint, for han måtte skjøta pga linjene på taket.. så da tok jeg taket hvitt også, ja jeg skal kjøpe felgene neste mnd, så jeg gleder meg veldig til det :) så får jeg ta resten senere, man blir jo aldri ferdig med bilen, alltid noe nytt som dukker opp av planer, huff, bil er ikke akkurat billig hobby! men vi lever bare engang, så hvorfor ikke nyte det?

Skrevet

Bessi joo, hehe :) Endelig har du fått bilen din ut her! Ble helt rå ;) må få tatt noen bilder sammen.

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
  • Hvem er aktive   0 medlemmer

    • Ingen innloggede medlemmer aktive
×
×
  • Opprett ny...