tsbE39 Skrevet April 22, 2013 Skrevet April 22, 2013 Hei! Noen som vet om jeg kan bruke andre dyser enn de originale i en ellers original M54 b22 motor? Og om det isåfall har noen innvirkning på forbruk/effekt.
tsbE39 Skrevet April 24, 2013 Forfatter Skrevet April 24, 2013 Det har seg sån att det er blitt montert insugsmannifol fra en M52 B20. Bilen går vel så bra med dette. men får opp att det er en lamda feil. Å dermer får jeg den ikke Eu godkjent. Vil tro motoren går litt tørt. siden det er en blokk fra en M54 B22 som står i.. Har dette noe å si ????
CrZyWiz Skrevet April 24, 2013 Skrevet April 24, 2013 Det har seg sån att det er blitt montert insugsmannifol fra en M52 B20. Bilen går vel så bra med dette. men får opp att det er en lamda feil. Å dermer får jeg den ikke Eu godkjent. Vil tro motoren går litt tørt. siden det er en blokk fra en M54 B22 som står i.. Har dette noe å si ???? Innsuget fra M52B20 kan det ikke være, siden det passer ikke. Tror du er på feilspor, få bilen sjekket av noen som har riktig kompetanse.
tsbE39 Skrevet April 25, 2013 Forfatter Skrevet April 25, 2013 Hei joda det har seg sån att det er blokken,selve motoren som er byttet til en M54. insugsmanifoilen er den som hører til bilen. B20. om du forstår meg rett.
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå