Gå til innhold

Anbefalte innlegg

Skrevet

Hei. Trenger litt hjelp her, da for tiden bimmeren begynte å oppføre seg noe rart. Når jeg kjører på ujevn vei, føles det ut som om jeg kjører en traktor(med vinterdekk på) blitt noe bedre etter jeg har lagt om til sommerdekk.

Hva er det som er galt med den, er det dempere som har tatt kvelden, eller er det noe annet som har skylda? Blitt vesentlig bedre med sommerdekk på, men likevel føles rattingen litt ubehagelig, kun når jeg kjører på en ujevn vei. Må legge merke til at dette startet etter at bilen har stått stille en periode(midt i vinteren).

Noen som kan gi meg et par råd, da jeg skal kjøre et stykke med den, og ikke har så mye tid igjen.

Takker alle med fornuftige svar :)

Mvh gallay

Skrevet
Ville sett over alle foringer og bærekuler!

Takk for en rask tilbakemelding:D Skal sjekke de i morgen. Var innom tanken om foringene, men pleier det å skje etter at bilen har stått rundt 1mnd tid?

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
  • Hvem er aktive   0 medlemmer

    • Ingen innloggede medlemmer aktive
×
×
  • Opprett ny...