Cloudybimmer Skrevet November 7, 2013 Skrevet November 7, 2013 Hei! Har en bmw 316i sedan og har fjernlys som ikke fungerer. Har sjekka alle sikringer og prøvd å bytte relè. Fjernlyslampa lyser på dashbordet, men fungerer ikke utenfor Noen som vet hva dette kan være?
Otis Skrevet November 7, 2013 Skrevet November 7, 2013 Da har du nok LCM vil jeg tro, og det er sikkert den som er defekt. Fordi du ikke har vanlige rele.
Otis Skrevet November 7, 2013 Skrevet November 7, 2013 Om det er en e36 97 modell, så ser det ut til at du har rele og det skal være lokalisert i sikrings/rele boksen. Men nøyaktig hvilket vet jeg ikke.
Cloudybimmer Skrevet November 11, 2013 Forfatter Skrevet November 11, 2013 Har sjekket releet, den funka helt fint...
Otis Skrevet November 11, 2013 Skrevet November 11, 2013 Fikk du strøm inn til releet? Og får du strøm ut av releet? Er det strøm inn til bryter på rattstammen? Hvor stopper strømmen da?
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå