Gå til innhold

Bytte varme kontrollen på e87 2005


Anbefalte innlegg

Skrevet

Hei igjen ! Jeg har null peiling på detta så spørr pent :-)

idag har jeg en slik:

http://www.google.no/search?q=bmw+heater+control+e87&source=lnms&tbm=isch&sa=X&ei=jfKQUoCOK4nl4QS_uYGAAg&ved=0CAcQ_AUoAA&biw=1024&bih=673#biv=i%7C6%3Bd%7CkEqcG_1bFQvlAM%3A

Og skulle gjerne byttet i en slik:

http://www.google.no/search?q=bmw+heater+control+e87&source=lnms&tbm=isch&sa=X&ei=jfKQUoCOK4nl4QS_uYGAAg&ved=0CAcQ_AUoAA&biw=1024&bih=673#biv=i%7C4%3Bd%7CeHeRTrwfryf7AM%3A

Er dette plug and play ? Eller må jeg ha overgang fra ledninger etc ? Trenger jeg en ny ramme i tillegg til nye kontrolleren ? Noe mer jeg bør vite ?

Takk for svar :-)

Skrevet

Linkene dine er ubrukelige, men om du ønsker å gå fra analogt til digitalt klimapanel er dette mulig, men langt fra så enkelt som å bare bytte de ut. Det er endel sensorer og annet dill-dall som må monteres i tillegg. BMW har eget ettermonteringssett for dette.

Skrevet

Nei, jeg klarer ikke å finne noe delenummer, men jeg er ganske sikker på jeg har sett det et eller annet sted.

 

Det er uansett ikke mulig å bare bytte panel.

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
  • Hvem er aktive   0 medlemmer

    • Ingen innloggede medlemmer aktive
×
×
  • Opprett ny...