Remito Skrevet Februar 8, 2014 Skrevet Februar 8, 2014 Er det felgene som står på E90'n på bildene eller er det arkivfoto av felgene?
Remito Skrevet Februar 9, 2014 Skrevet Februar 9, 2014 Ok. Du er sikker på det er orginale BBS CSL felger?
Ryeng1 Skrevet Februar 9, 2014 Skrevet Februar 9, 2014 Ok. Du er sikker på det er orginale BBS CSL felger? Hvis du tar en titt på nærbilde av ene felgen så ser du orginal stemplinga fra BMW rundt BMW emblemet. Dette har kun OEM felgene og ikke replica utgavene.
Remito Skrevet Februar 9, 2014 Skrevet Februar 9, 2014 Hvis du tar en titt på nærbilde av ene felgen så ser du orginal stemplinga fra BMW rundt BMW emblemet. Dette har kun OEM felgene og ikke replica utgavene.Der tar du feil. Det er mange kopi felger med stempling rundt emblemet. Det skal også stå "BMW" rundt emblemet på OEM felgen(Under "///M" emblemet som er klistret på). Det er dette de beste kopi felgene mangler. OEM 8.5" har ET44, ikke ET37.
Ryeng1 Skrevet Februar 10, 2014 Skrevet Februar 10, 2014 Det er jo det jeg snakker om. Rundt BMW emblemet i midten skal det stå bredden på felgen, ET og BMW stemplet. Dette har ikke replicafelgen. Men, nok OT. Selger vet helt sikkert hva han selger.
lagunilla Skrevet Februar 10, 2014 Skrevet Februar 10, 2014 Om det er original eller ikke kan man vite ved å se på BMW delenummeret bak felgen. Det finnes replika med stemplet skrift ved emblemet på felgen.
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå