Gå til innhold

GS performance casterstagforinger e38/e39 v8


Anbefalte innlegg

Skrevet

Har kjøpt inn et sett med disse til min e38, siden de påsto at det hjelper på sporing og dekkslitasje ved senka bil og breie hjul.

Men var ikke med noen monteringsanvisning..

Ser at senter hullet i foringene er offsett, hvordan vet jeg i hvilken posisjon jeg skal sette de?

Fulgte også med noen store skiver som skal sitte på vær side av foringene det var 2 tykke og 2 tynne, hvem skal hvor?

Noen som har montert sånne? evt noen som har noen bruksanvisning?

Ser ikke ut som man skal kunne rotere foringene for og justere caster, da det ikke er noe sted og plassere verktøy for og justere dem..

eneste bilde jeg har av dem..post-75709-0-99237800-1395435320_thumb.j

Skrevet

Monterte Casterstagforinger på min E39 for ikke så lenge siden av typen Powerflex, der var det kun med 2 skiver til hver foring som jeg monterte på hver sin side, de var heller ikke eksentriske, hvorfor dine er det kan jeg ikke svare på, synes det hele er litt merkelig da foringene vil kunne bevege seg litt rundt med tiden, det er jo ingenting som holder de fast bortsett fra at de blir klemmt fast.

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
  • Hvem er aktive   0 medlemmer

    • Ingen innloggede medlemmer aktive
×
×
  • Opprett ny...