oistein Posted May 25, 2014 Posted May 25, 2014 Noen som vet hvordan man kan få koblet fra ABS/DSC-modulen? Denne er plassert under bremsevæskebeholderen og det er helt umulig å komme til den store kontakten der. Noe tips??
quandt1960 Posted May 25, 2014 Posted May 25, 2014 Det er noe drit å få den av. Jeg måtte delvis demontere koblingsboksen rett ovenfor for å komme til. Jeg har lest på nettet at noen og gjør det nedenifra på bukk. Holdes sammen av 4 skruer http://workshop-manuals.com/bmw/3_series_e46/320d_m47tu_sal/2_repair_instructions/34__brakes/52__electronic_components/1_ra__removing_and_installing_replacing_control_unit_for_abs_asc-t/
oistein Posted May 30, 2014 Author Posted May 30, 2014 Skjønner, greit å få det bekreftet! Prøver med på å koble fra ABS via X183 i hanskerommet først!
Recommended Posts
Create an account or sign in to comment
You need to be a member in order to leave a comment
Create an account
Sign up for a new account in our community. It's easy!
Register a new accountSign in
Already have an account? Sign in here.
Sign In Now