Gå til innhold

Us blinkers på bmw e39 touring 1997 mod med xenon facelift lykter


Anbefalte innlegg

Skrevet

Hallo er det mulig og få programert us blinkers på bilen min? Bmw e39 touring 1997 mod med facelift lykter og xenon og angel eyes?:)

Takker for svar!:)

Skrevet

Okei.. Er det ikke lettere for meg da og heller bestille us blinkers moduler og heller kobler det opp?:)

Skrevet

Okei.. Er det ikke lettere for meg da og heller bestille us blinkers moduler og heller kobler det opp?

 

Forutenom at det er "jalla" så er det enklere ja!

  • 7 months later...
Skrevet

Du har ikke LCM3, men du kan jo enkelt bytte!

http://www.ebay.com/itm/BMW-E38-E39-M-E53-X5-5-7-series-LCM-LIGHTING-CONTROL-MODULE-LCM3-LCMIII-/271287260277?pt=Motors_Car_Truck_Parts_Accessories&hash=item3f29fb1475&vxp=mtr

Finnes oppskrifter og DIY på dette, så det klarer du å søke deg frem til! ;)

Bumper denne litt, jeg har også en 97 mod med lcm1-2? Å skulle gjerne hatt lcm3. Ser de selges på ebay til rundt 3-400kr, men er det samme kontakter på alle de forskjellige lcm-ene?

Og hvordan er det koding så jeg får riktig km-stand(slepper den dot saken) osv med inpa? Har ikke bmw scanner og kan egentlig ikke shit om koding og inpa, nettopp kjøpt kabel.

Takker for svar, og beklager bump :)

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
  • Hvem er aktive   0 medlemmer

    • Ingen innloggede medlemmer aktive
×
×
  • Opprett ny...