Ronny M Skrevet Oktober 18, 2014 Skrevet Oktober 18, 2014 Jeg skulle gjerne hatt hvitt lys i tåkelysene som er ganske lik zenon og ledlysene i hovedlampene, er det mulig å få til på F21?
Ronny M Skrevet Oktober 18, 2014 Forfatter Skrevet Oktober 18, 2014 Sjekk LED tråden min. Så det er LED som gjelder? Mye å velge mellom der, men jeg tenker at det kanskje ikke er fint med altfor sterkt og kaldt lys? Det kan fort se jalla ut hvis det blir feil styrke og farge på lyset i forhold til hovedlampene. Har du noen anbefalinger?
Reef89 Skrevet Oktober 19, 2014 Skrevet Oktober 19, 2014 Du får ikke så hvitt lys som du har fra før uten å bruke LED Anbefalingene mine står på s. 1 i LED tråden. Kitet jeg kjører på nå er helt hvitt og lik farge både i spredere og angel eyes. Nærlysene er også ganske så lik, men fraviker litt da kelvin på xenon er litt annerledes enn på LED.
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå