chrizto Skrevet Oktober 24, 2014 Skrevet Oktober 24, 2014 Fikk opp alarm på partikkelfilter i dag. Har dere noen tips til hva som må gjøres? Eventuelt hva jeg kan gjøre selv? Må jeg inn på verksted? Takker for svar:)
TRF Skrevet Oktober 24, 2014 Skrevet Oktober 24, 2014 Du kan forsøke å regenerere, men når det har kommet så langt er det nok modent for utbytting. Dersom du skal montere nytt filter anbefaler jeg på det sterkeste originalt, da de "uoriginale" later til å holde svært dårlig. Ellers så har vi (TRF Performance) et "steg 2" tuning kit som inkluderer fjerning av filteret, og erstattes med nye rør uten filter. Da er du kvitt problemet.
chrizto Skrevet Oktober 24, 2014 Forfatter Skrevet Oktober 24, 2014 Har det noko å sei på chip tuning at filteret tetter seg til?
TRF Skrevet Oktober 24, 2014 Skrevet Oktober 24, 2014 Ofte ja dessverre. Spørs litt hvordan det er justert. (om jeg skjønte spørsmålet ditt riktig). 12800,- ink mva veil ferdig montert hos forhandler. Billigere om du monterer selv, men det kan vi evt ta på pm og ikke fylle tråden
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå