Traktortom2 Skrevet November 15, 2014 Skrevet November 15, 2014 Tittelen sier sitt.. Jeg har fått en bra deal på seter, men er usikker på om det passer/funker å sette inn framseter fra en cab, inn i en Tourimg? Også har disse setene memory og det har ikke de som er i touringen. Hvordan funker det egentlig? Trenger jeg å legge opp noe ledninger?
awt Skrevet November 15, 2014 Skrevet November 15, 2014 Det blir noe merkelig, da cab-seter har selen innebygget i setet. Fysisk vil det nok likevel passe. Det elektriske må naturligvis legges opp.
Traktortom2 Skrevet November 15, 2014 Forfatter Skrevet November 15, 2014 ok. man en cupe funker? når det kommer til det elektriske hva trengs det? sete med memory har vel alt i sete og trenger bare strøm? det er alt varmeseter i min fra før, har dette noe å si på hva som må legges opp og hvordan?
awt Skrevet November 15, 2014 Skrevet November 15, 2014 Ja, det vil funke bedre, men det beste vil jo være sedan- eller touring-seter. Du må legge opp bus-signal til minnefunksjon (i tillegg må det gjøres litt andre ting I bilen, da den ikke har minnefunksjon fra før), samt strømkabler. Dette må legges opp uavhengig av om du har el-seter eller ikke.
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå