stig. Skrevet Januar 5, 2015 Skrevet Januar 5, 2015 Hei, lurte på om noen satt på hva av kabler som trengs for og fyre opp en S38B38 maskinist. ser at mange av fargekodene osv er likt som på m30 ( noe som jeg har skjema over) Men er det noe som har en oversikt over hva som er hva på kontakta?
bmwmaxi Skrevet Januar 5, 2015 Skrevet Januar 5, 2015 (endret) http://www.e30.de/content_detail.php?stid=1346 http://www.e30.de/content3.php?ucid=32 Endret Januar 5, 2015 av bmwmaxi stig. reagerte på dette 1
stig. Skrevet Januar 5, 2015 Forfatter Skrevet Januar 5, 2015 Den øverse linken fikk jeg da noe ut av, men ble veldig rotete med tanke på google translate,hehe men jeg så ikke turteller signal der
stig. Skrevet Januar 5, 2015 Forfatter Skrevet Januar 5, 2015 sw Drehzahlsignal Ser ut til og være svart ja såklart, vart bare litt mye for nøtta mi, så overså det på engelsk oversettelse da det ble "speed signal" å hva er "lima control" noen som vet ? å "ignition unsecured" vil det si det samme som tennings strøm? (klemme 15)
bmwmaxi Skrevet Januar 5, 2015 Skrevet Januar 5, 2015 Skriv heller de tyske ordene. Gud vet hva google oversetter det til. Lima control, sikkert denne du mener = bl Limakontrolle Blå ledning som styrer innslaget på ac pumpe, trengs ikke.
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå