Gå til innhold

Anbefalte innlegg

Skrevet

Noen som har en ide om hvorfor klimaanlegget ikke slår seg helt av? Står å durer å trekker strøm .Kan også bruke REST knappen med tenning av.Drar da veldig mye strøm.Dette er en 520i 1996mod.E39.Kjedelig å fjerne sikkring hver gang man stopper bilen for enstund [-(

Skrevet

Er det noen måte å sjekke det på ? Får justert alt på det virker det som.Grader,hvor luft skal osv.Men den som det står REST på er det spenning på hele tiden.med eller uten tenning på . Hva er denne til?

Skrevet (endret)

Restvarme funksjonen blåser varm luft i kupeen i ca 20min etter at motor er slått av, om du trykker på den. Den virker kun når motor er av og aktiveres kun når motor har halvveis + - varme. En veldig ok funksjon hvis det er -10 grader ute og en skal inn på butikken og handle, bilen ville vært kald uten.

 

Du kan sjekke om panelet virker og at alle knappene er ok med INPA. (via pc)

Endret av Reef89
Skrevet

ok da vet jeg att noe er feil ett sted der ihvertfall for bilen hadde stått i ca 1uke og når jeg da trykket rest knappen så startet den vifta. Er det noen føler til denne som kan byttes eller er det innebygdt i klima panelet?

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
  • Hvem er aktive   0 medlemmer

    • Ingen innloggede medlemmer aktive
×
×
  • Opprett ny...