Gå til innhold

Anbefalte innlegg

Skrevet

Hei. Har akkurat blitt pålagt å bruke Microsoft Outlook app på telefonen (Android) av sikkerhetshensyn. Etter at jeg slettet Exchange og gikk over til Outlook og Office365 får jeg ikke lenger opp kontaktene mine i iDrive.

Forsøkte dette: klikk her, men finner ikke at jeg kan laste ned Exchange fra Connected drive store.

Noen som har tips? Har slettet bluetooth koblingen både i bilen og på telefonen og paret på nytt. Telefonen definert som "Telefon 1".

Bilen er en 2015 F31 (pre facelift) med S6NSA Convenience phone, expanded Smartphone og S609A Navigation system Professional. Siste firmware installert.

Skrevet

Har du bedt om å kopiere kontakter fra Outlook appen til telefon?

Da fikk jeg mine kontakter inn på kontaktlisten slik som før Outlook kravet. 

Skrevet

Ja. Aktiverte «Synkroniser kontakter». Kontaktene kom da inn i kontakter appen, men bilen finner de fremdeles ikke.

Skrevet

Hmm. Da vet ikke jeg. Var jo i samme situasjon som deg, kanskje vi er i samme firma?

Og der var alt ok. Trengte ikke å pare på nytt en gang...

Skrevet

Hvem vet. IT firma på Sluppen?

Android eller iOS du har? Tror valget i iOS appen er litt forskjellig fra Android. 

Skrevet

Fant ut av det. Under kontakter og innstillinger kan man velge hvilke kontakter som skal vises. Om man der velger tilpasset liste, finner fram Outlook og krysser av for alle - da løser det seg 😀.

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
  • Hvem er aktive   0 medlemmer

    • Ingen innloggede medlemmer aktive
×
×
  • Opprett ny...