TEOBALD Skrevet Mars 14, 2021 Skrevet Mars 14, 2021 Noen som vet om man må kode ved bytte av frontlykt ? Var akvarie når jeg åpnet den gamle 🤣 dugg hadde tatt knekken på det meste, fant heldigvis brukt med alt hos høgger 520d 2013
Reef89 Skrevet Mars 14, 2021 Skrevet Mars 14, 2021 Om du har AHL og ikke kan bruke din gamle modul, så må den nye/brukte kodes til ditt VIN.
TEOBALD Skrevet Mars 14, 2021 Forfatter Skrevet Mars 14, 2021 2 minutes ago, Reef89 said: Om du har AHL og ikke kan bruke din gamle modul, så må den nye/brukte kodes til ditt VIN. Stor jobb ?
Reef89 Skrevet Mars 14, 2021 Skrevet Mars 14, 2021 Nei egentlig ikke. Kodes med f. eks. NCS. Om du har lykten og sånn så er det jo bare å prøve å se hva som skjer uten å kode. Koble den til og teste før den monteres. TEOBALD reagerte på dette 1
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå