Gå til innhold

Co|a

Medlem
  • Innholdsteller

    131
  • Ble med

  • Besøkte siden sist

Alt skrevet av Co|a

  1. Lyktene er Solgt.
  2. Har et sett mørke MHW facelift baklykter til salgs.. de har stått på bil i et par mnd bare og er som nye! (har den sorte plata mellom lyktene og) Kr 2800,- Send mail eller ring meg på 90266276
  3. Kommer til å grine meg i søvn i mange netter etter jeg har solgt disse felgene! Leita _LENGE_ etter å få tak på sånne felger med den rette størrelsen! sukk.. Hvordan går det med turbomotoren du kjøpte av stian? skal du kjøre dobbel turbo eller bytter du til singel for å få mer effekt? syke saker det der Bjørn
  4. opp!
  5. Må valses ja hvis du skal ha bilen ned på bakken ihvertfall.. De felgene jeg selger har stått på den grønne gts styla e30n her.. her er noen bilder av andre biler med Azev felger Min med 8,5x17" bak og fremme..
  6. 4x100
  7. Ettersom jeg har bestemt meg for å selge bilen min i deler, så legger jeg disse felgene for salg.. Azev A 8,5x17" ET13 og 10x17" ET20. Sitter falken dekk på bak (245/35-17) og goodyear fremme (215/40-17). Gode dekk med mye mønster igjen. Selges for kr 10 tusen.
  8. Alt følger med ja. Står en 320 kasse på den nå med shortshift som veldig tight og fin.
  9. nei det har jeg dessverre ikke.
  10. Er i hemsedal til søndag, så er ikke på nett så mye før jeg kommer hjem da.. send meg gjerne en sms på 90266276 om du er intr i noe, så svarer jeg når jeg har mulighet til det!
  11. Dessverre så har jeg ingen mtech 2 ratt :-/
  12. Grunnen til at jeg selger den i deler er at den står mer eller mindre i deler nå, og det må påregnes en del KR for at den skal komme på veien igjen. og ettersom interessen min har falt av, så selger jeg unna i deler
  13. har bud på 2100,- allerede, og han vil hente de i kveld.. går fort og galt for 2400,- nå, ellers blir det nok salg i kveld ser det ut som..
  14. Ser ut som det er stor interesse for de forskjellige delene, så det blir salg av deler..
  15. Har da endelig bestemt meg for å selge grombilen min. Den står mer eller mindre i deler på et lokale utenfor stavanger. Kan selges som prosjektbil eller i deler! info om Bilen: Bilen er en 1990 mod 320 shadowline. Det er orginalt 325 understell på denne bilen her. Tror karrosseriet har rulla rundt 270 tusen km. Den er ikke godkjent med 325 motoren som har stått i bilen før. Den er godkjent i vognkort med 8,5x17" ET13 fremme og bak, og er godkjent med et ukjent senkesett som jeg aldri har hatt før. For å få bilen i stand igjen, så må en rustsveise litt på kanaler og et par andre plasser, skifte ut bakplate og kanskje kanten på ene hjulbuen bak, valse hjulbuer og evt en hellakkering. Da har du altså den bilen på bildene, bare med grommere eksos, bakrutesenker, mørke baklykter, grøftelys fremme, 10x17" bak osv Denne har potensiale til å bli en skikkelig vinner blandt e30'ene!! Delene: M20B25 med 180-190 tusen km på telleren i bra stand selges. Motor er nylig tatt ut av bil, men den starta alltid og gikk som ei klokke før jeg tok den ut. Var selv meget imponert over hvor god motoren var når den ble brukt sist. HBO 6000kr (brukt) Sorte MHW Baklykter (har den sorte plata mellom lyktene også) - 3000kr / bud (brukt) Sorte DE Frontlykter - 2000kr / bud -solgt! (ny) infinity leppe, ulakkert - 1000kr Tåkelykter til facelift, 1 brukt og 1 ny - 900kr / bud - solgt! (ny) Forskjermer h/v uorginale uten sideblink hull, ulakkert - 700kr for begge / bud (ny) Bakrutesenker, ulakkert - 400kr (brukt) Vinge med flapp (skjelden, se bilde) - 2000kr / bud (brukt) bakfanger (skjelden, se bilde) - bud - solgt! Facelift front: har ny fanger (blekket nede) og komplett ny sort grill + øyelokk(ulakkert). Selges samlet eller delvis - bud? Understell: 51mm fjærbein, relativt nytt apex 60/40 senkesett med dempere, splitter nye brembo skiver fremme og bak + klosser (skiver+klosser kosta meg rundt 2500kr). Monterte alt av foringer/hjullager/bærearmer nytt fremme ikke lenge før jeg satte bilen bort, så alt av foringer fremme skal være tipp topp stand! Selges komplett eller delvis - bud? Eksos: Rustfri scorpion bakpotte, ellers er resten orginalt. Bra lyd med den potta! - bud? Felger: Azev A 8,5 og 10 x 17" ET 13 og 20 med bra dekk - 10.000 / bud! Skjeldne felger! Leita i noen år før jeg kom over disse felgene! Gromme felger på E30! Ellers finnes det orginale baklykter, div shadowline lister, dører, panser, speil, blått stoff interiør som er i grei stand, orginal 325 bakpotte. Her er det bare å skrike ut om du trenge noe BILDER AV TINGENE KOMMER OVER HELGA!! (mest sannsynlig tirsdag) Legger ut noen gamle bilder sånn den var før, slik at du kan få et inntrykk av hvordan den kan bli med litt kjærlighet! legg til de nye delene jeg har liggende, og du får en ganske rå e30
  16. Det er ikke et lakkfirma, men selve de insatte i fengselet som gjør jobben! bra priser såvidt jeg vet, men har hørt at det kan være lang kø for å få levert inn felger til oppussing der
  17. Er hvertfall en alternativ løsning om du kommer over noe "gromt" plutselig uten å ha penger der og da ikke alle som klarer og holde seg på bakken når de har sånne kort i hendene sine!
  18. Mastercard er en fin ting i sånne situasjoner
  19. bump
  20. Da kan du kjøpe mine subber
  21. Dobbel spole. Bare høytalerene veier 16,5kg, vet ikke hvor mye det koster og få sendt noe slikt?
  22. opp igjen.. ingen som er intr. i gode subber til en god pris?
×
×
  • Opprett ny...