Gå til innhold

BreitBau

Medlem
  • Innholdsteller

    5976
  • Ble med

  • Besøkte siden sist

Alt skrevet av BreitBau

  1. Solgt enda denne eller?
  2. Våren er ankommet, og som vanlig ligger det ett veldig savn i Bmwen som jeg solgte.. Hva skjedde med den? Noen som vet? Ser at den sist har vært til salgs i 2012, men nå er det ukjent reg.nr..? http://www.autodb.no/bil/view/1497135
  3. Hehe.. Si meg, flerra du av skjermen sånn? Ville jo trodd den sprakk/knakk heller... Hvordan så det ut under der nå mtp rust og lignende? Hvorfor skal du lakke opp hele høyre side? Skader bakover også? Flere bilder?
  4. Åååh.. Den var nok ikke gjennomrusta, og de tinga jeg påpekte i salgsannonsen var vel egentlig ikke noe spesielt å tenke på Har bilinteresse enda, men nå på ett litt annet nivå.. Er veldig glad for at bilene starter å gå hver morgen kan du si, men det er mye bruk, og lite show for tiden Jeg kjenner ikke spesielt mye til noen følelser med at den blir brukt som vinterbil. Det er klart, den var i fantastisk stand til 91' modell å være, og den var virkelig strøken når den var i mitt eie, men som Mysild nevnte er jo dette nå ett tilbakelagt kapittel Er fortsatt titt og ofte innom Bimmers da I dag har jeg vært på Luciafrokost i barnehagen.. Datteren min er allerede over 1 år gammel.. Merkelig hvordan man endrer perspektiv og fokus i livet når man får barn..
  5. Vet ikke om innoparts driver enda. men de brukte jeg..
  6. Insignia? (Uten å ha sjekket) Sjekket: Ikke alltid det som dukker opp først er riktig
  7. Jeg skal fortelle deg hva han gjør! Akkurat det samme som meg.. Betaler HALVPARTEN for en Haynes manual.. For meg blir detta en gjentagelse av tidligere diskusjoner.. Jeg hadde hvertfall ikke betalt 200 kroner for å sitte her såpass lite som jeg gjør for tiden.. Nå er det unger, stasjonsvogn og huslån som råder, men jeg har jo skrevet 6500 innlegg en eller annen gang. Ser på det som hyggelig å ha mulighet til å komme å si "hei" en gang i blandt uten at jeg skulle måtte betale.. Og som noen her poengeter, så fort det blir betaling, skal folk ha noe mer igjen.. Og ikke bare det! Skal hver man betale 200 kroner i året, og det så bare er 500 som gjør det, må en eller annen skatte av det eller drifte ett firma.. Det umulig å dytte på Gunnar enda mer.. Da er det større sannsynlighet at dette blir innført om forumet blir solgt.. Så hva med å kjøpe folkens! Om bare 400 betaler 200 kroner, har du tjent inn 160 000 til å kjøpe forumet, bare på 2 par års tid.. Talla ser jo veldig lukrative ut, så om detta hadde vært noe aktuelt, hadde vel noen kjøpt forumet for lenge siden..
  8. Denna var flott! Komplett kit er heller ikke feil Skjønner at du syns detta er drømmebil Forøvrig, har du noe specs på felga? Ser ut som noen har gjort en god jobb her.. Personlig liker jeg ikke øyelokk på E36. Baklyktene skulle hatt ett par strøk til med toning, og vingen.. Ja jeg veit jo det er komplett Breitbau, men personlig ville jeg heller gått for en UUC vinge..
  9. Ja, men hva skal man med en app? Da kan man likesågodt bruke nettleseren.. Widget er flott.. Da kan man få inlegg i tråder man abbonerer på direkte på desktop.. Derfor nevnte jeg at bimmer burde hatt en widget..
  10. Spør du meg burde vel kanskje lys være i orden skal man først kjøre litt fort og snirkle seg frem i trafikken? Men "reparere ved passende anledning", sånn er det da faktisk med privatbiler også? Hvis det pæra ryker mens du kjører, er det vanskelig å oppdage det før man sjekker det da..
  11. Kunne dere ikke bare dratt opp en av de andre "etthundre og ørtiogførti"-trådene som betaling/donasjon for forumet? Selvfølgelig vil de aller fleste betale.. Det er bare det at Gunnar ikka har tid til å implementere det, hvem skal evt. skatte av det.. osv osv.. Kan man ikke bare gjøre det enkelt med en donasjon da?
  12. Går en i Hallingdal også.. Mindre hk, men dog.. Fet lyd http://www.hallingdolen.no/hdspelar/video/lokale_videoar/article80822.ece
  13. Ingen som har nevnt samsung her? Står nå vitterlig Android i Overskriften.. Ingen som vil ha slikt BADA sjit...
  14. En widget mener du?
  15. Jeg tror ikke at du gjør et dårlig kjøp der. Denne artikkelen er knapt 10 minutter gammel... http://www.b.dk/tech/1.-design-graensef ... aermtaster Og det der er rent plagiat igjen av amobil.no sin vurdering av telefonen http://www.amobil.no/artikler/huawei_u8800/89658
  16. Har hatt den en ukes tid.. Er en knall telefon.. Virkelig stor fornøyd.. Gled deg!! Ser det er nye regler her siden jeg kom.. Håper ikke dette blir regnet som "frem og tilbakeprat".. Å få opp "counten" er det hvertfall ikke meningen som
  17. Det som dessverre skjer med de fleste gamle BMWer... Synd denne også er rammet av syka. 9000km i året? Yeah right... Vel, min har gått 8200km/året uten juks, så de finnes. Den har nok gått mer enn som så ja.. Har sagt det før og sier det igjen, på sånne prosjekt må man bare drite i km.stand.. Legger du det til grunn for den bilen der gjør du en bommert.. Det er få E36'er uansett km.stand som er så stram i fisken som den var da jeg solgte den.. Husk på at det her er en bil jeg bytta nesten alt på.. Det er også godt dokumentert bakover i tråden her.. For 130 000' er det mye E36 for pengene etter min mening.. Uansett, rett må være rett..
  18. Det kan godt hende faktisk.. Har forøvrig fått bilder av denne bilen igjen, og den ser fortsatt, velholdt og flott ut! All honnør til den nye eieren som jeg har forstått bruker den svært lite.. Etter min mening, er den fortsatt en av Norges flotteste E36 sedan.. Nå har jeg ikke sett så mye av de "ny-produserte" på forumet her, men vær velkomne til å kome med tips på tråder jeg MÅ se på.. Men turbo er visst på vei nedi motorrommet der.. Kan bli spennende å høre neste oppdatering..
  19. Det husker jeg ikke nå tror jeg.. Men det er vel CCFL ringer fra det som het Novatio, men de selges jo overalt.. Også er det vel blinkers fra Gs? Mulig det var Schmiedmann.. Kan jo også være ebay.. Klare blinkers med svart bakgrunn
  20. Auauau.. I værste fall har han ikke kreditt lenger og må dermed få inn penger for å bestille varer.. I beste fall er de bare trege.. Jeg se hvertfall at de søker nye drivere..
  21. Man kan da alltids helle melk i lungene og drukne i steden?
  22. Håndtere saken? Du gir vel beng i det! Ho svikta deg, og da driter du i ho.. Ho er vel ikke alene om å bli såret akkurat! Du får ta det litt på feelingen Penguin, men detta er ikke DIN feil heller..
  23. Ja jeg skjønner.. En ting er jo kontrakten med 3. part.. Den kan du lite gjøre med noe jeg forstår du heller ikke ønsker.. Men dere har jo også en kontrakt eller plan dere i mellom. Og jeg syns det er rimelig å dekke kostnadene etter seg om man bryter ut.. Tilbakebetaling skal ihvertfall ikke under noen omstendighet føre deg i en knipe.. Den må i såfall skje på gjenparts premisser..
  24. Og jeg må nesten legge til: Du forstår hvorfor hun flytter ut? Enn så glad du er i moren din, og uansett hvor godt menneske hun er, vil stort sett alltid din kone/samboer forlange at du støtter henne. Dersom du ikke gjør det, setter du moren din foran henne, og de som kjenner til damer, vet at det kan være risky buisness.. Jeg mener ikke at hun har rett til å være urimelig, eller respektløs.. Ei heller ikke at du ikke skal støtte moren din, men i slike situasjoner trår du uansett på glødende kull.. Jeg påstår heller ikke at alle damer er slik eller at jeg har fasitløsningen på alt.. Men tenk om det var en diskusjon mellom deg og hennes far.. Du hadde blitt forferdelig lei deg om hun ikke i det minste støttet deg og prøvde å forstå når dere kom til deres eget igjen? Jeg håper det løser seg Penguin.. Og som sagt.. Og dama ikke er aktuell lengre, er det bare å gi f***.. Om ikke du lager sak av det gjør ikke hun det heller..
×
×
  • Opprett ny...