Gå til innhold

StrexX

Medlem
  • Innholdsteller

    502
  • Ble med

  • Besøkte siden sist

Alt skrevet av StrexX

  1. hvordan er førersetet i denne?? bra stand? og har du dynamo?
  2. 260 km/t i mercedes e500te 210 km/t i bmw e30 325ix 200 km/t i 2008 x3 2.0d med skiboks
  3. lest gjennom hele tråden din nå og jeg bare må kommentere, for herregud for en bil! Imponerende forvandling,imponerende arbeid! grom kjerre mvh stort fan av Retrogarasjen!
  4. spotta deg og advannor på åpen dag på extremecar, liker stuket, meget pene biler! Digger stuket med Rs'ene ikke akkurat feil at det er M3 heller så deg forøvrig cruise gjennom Ås nettopp!
  5. så bilen din på Alnabru på søndag, sto parkert på Esso ved McDonalds! gromt stuk!! digger fargen! fet kjerre man ikke kan unngå å legge merke til
  6. syke dørtrekk navnet på sangen er: Bad style - time back
  7. har hatt 100w xenon i mine 3 bosch 225 big knicks og har aldri hatt noe problemer med de, uansett temp, var nedi 29 minus uten at det hadde noe å si.. lyser no jævelig og
  8. pris? evt int i innbytte?
  9. jeg klarer ikke holde meg.. må ikke finne på å sette på den stylinga... , bilen hadde gjørt seg med senk, felg og som nevt tidligere, penga fra stylingen i litt motoroppgraderinger.. bilen ser såpass bra ut i utgangspunktet så etter min mening fortjener den litt enkle mods, som forøvrig gir deg en rå sommercruiser..!
  10. du som kjøpte denne med motorras? eller, toppras, om man kan kalle det det. bytta du hele motoren eller fikk du tak i ny/brukt topp?
  11. int i 97 volvo 940 lt? rød stasjonsvogn..
  12. når jeg møter biler som ser sånn ut langs veien tenker jeg bare idiot.. når jeg møter en bmw som er styla sånn tenker jeg idiot OG at eieren burde blitt lagt inn.. ser jo helt jæv**** ut! lurer på hva folk har mellom øra når dom får seg sjøl til å sette på sånt...
  13. dt stemmer det ja.. det er ikke en orginal e30 m3, utgangspunktet er en vanlig e30 som er kostet på en GOD del kroner.. s50turbo med deler fra e34 ix,e30 ix, e36 m3 +++ ser ut til å gå meget godt! bygde denne etter han solgte e36 m3 turbo han hadde for en stund siden, gikk meget godt den også! überstrøken bil den e30'n!
  14. +1 den er den desidert fineste e30 touringen.. edit: fant bilde av bilen: http://images.bimmers.no/files/n8id9l3newp5e55biajo.jpg flere bilder her: viewtopic.php?f=6&t=126428&hilit=fliid&start=45 ikke spurt om tillatelse til å bruke bildet eller linke til tråden, så si ifra om det skal fjernes.
  15. http://www.finn.no/finn/car/used/object ... e=28896983 ny annonse da den gamle ble deaktivert, ny pris... bud over 20k blir vurdert! denne må desverre bort..
  16. ser for meg framtiden til denne 325ix'en ikke ser lys ut med sånne rustreparasjoner..
  17. Nå har jeg lest gjennom hele tråden din og jeg er imponert bilen din er så ufattelig gjennomført strøken! denne bilen har åpnet mine øyne for z4, særlig hvor gjennomført det kan gjøres !
  18. bilen må bort grunnet kjøpt ny bil! selges derfor til redusert pris.. denne går meget godt!
  19. bilen skal selges til fordel for stasjonsvogn.. se finn annonse for all info http://www.finn.no/finn/car/used/object ... e=27540849
  20. sorry OT men denne bilen har jeg stirret i senk hver gang jeg ser den langs veien, ufattelig pen!
  21. titta gjennom tråden og jeg vil bare få si at jeg er mektig imponert over bildene dine, perfeksjon får ny mening
  22. jeg har en helt ny ubrukt bensintrykksregulator liggende som jeg kjøpte for en stund tilbake med planer om å bruke på en m20 turbomotor som ikke ble noe av.. kan finne ut av hva den heter og sende deg et bilde av den hvis det er interessant gratulerer med godkjent søknad, blir gromt godkjent turbo i en så strøken e30 er jo perfekt!
×
×
  • Opprett ny...