Gå til innhold

møkkpelle

Medlem
  • Innholdsteller

    7
  • Ble med

  • Besøkte siden sist

Alt skrevet av møkkpelle

  1. Etter mye om og men har jeg funnet ut at kjøre computeren (den lille) er defekt. Er det noen som har en til overs? evt hva koster den.
  2. Vet du hva jeg skal trykke på for og stille inn den lille computeren? Er den en eller flere knapper samtidig feks?
  3. Nei, det er ingen form for reset knapp som jeg finner på den. Da må det i såfall være på baksiden, men det tviler jeg litt på.
  4. Alle lyspærene virker. Er det feks en eller flere knapper jeg må trykke på for og begynne og stille på den?
  5. Jeg har ikke en eneste bok på bilen
  6. Klokka står bare på 0.00 hele tiden. Det er kun : (den lille prikken) som blinker. Jeg får også trykket på dato, men det står bare 1.01 hele tiden noe som jeg heller ikke helt skjønner hvordan jeg skal stille.
  7. møkkpelle

    Computer

    Har akkuratt kjøpt en 520i 89 mod e34. Hvordan stiller jeg inn den lille kjørecomputeren
×
×
  • Opprett ny...