Gå til innhold

Just-turbodiesel

Medlem
  • Innholdsteller

    2411
  • Ble med

  • Besøkte siden sist

Alt skrevet av Just-turbodiesel

  1. riktig så fin bil:) fine hjul og senk
  2. 400hk uten turbo?! det er jo helt rått! grattis med en av de råeste motorene på forumet
  3. du kunne jo senka den litt da nitrox, hehe, nydelige biler
  4. helt sinnsvakt, en av de råeste bilene i landet etter min mening
  5. gratulerer med BMWs utvilsomt beste bil, godt det blire flere e23 her på forumet:) skal du stille på noe treff til sommeren?
  6. fy fela, nå har du ikke bare perfekt garasje, men du har skaffet deg en skikkelig bil å huse i garasjen!
  7. super vogn!
  8. for en strøken bil!
  9. liker ikke helt trenden med baklykter plassert høgt.. selv med maks senk så vil det fortsatt se litt rart ut.. Utenom det så ser det bra ut!
  10. Feil, jeg var vitne til ulykke der ene bilen hadde røde oblater.. forsikringa gjelder sålenge bilen har skilter på seg... jeg spurte politibetjenten som var der angående dette. Jeg regner med at han har kontroll iom måten han sa dette på. Men trur det er slik at regresskravet gir redusert forsikringsutbetaling.. men ikke alt
  11. x2, en sur 100 gjør 0-100 på et halvt døgn.. audi femmere med turbo derimot går godt
  12. nydelig vogn! vil tru du er fornøgd ja:)
  13. jeg gleder meg litt til vinteren, jeg sliter med at jeg svetter når det er + grader og tungpusten.. så er bedre med vinter og 20-
  14. er det verdt bryet med å kommentere det? bedre å la være.. for man irriterer på seg kreft av sånt
  15. saaatan så rå den der er!! kan ikke huske å sett noe finere e39, alt er helt nydelig. Også er det guddommelig med v8 i BMW Planer om å ha den en god del år du?
  16. det siste var sykt fint! naturen er flott i Norge, dessverre omtrent det eneste au..
  17. 30 tar du lett igjen ved evt salg da! Det syns jeg ikke var noe upris
  18. er dette nye formen for selvmordsbombing?
  19. tøft leiketøy vil jeg tru
  20. hastighet igjen ja..uff, ekke bra dettan
  21. tragisk, er vel noen misunnelige tapere som ikke tåler at folk har råere bil enn seg utrolig irriterende som sagt..forstår frustrasjonen! Men om du drar til Tyskland og får bilen godkjent, så kan du se på det slik at bilen din øker i verdi og den blir mer one of a kind.. men det er jo alltids en risiko for å ikke få det godkjent her. Vanskelig situasjon som sagt.. men jeg ville satsa på det!
  22. Hvis det f.eks. er 20 biler med antar jeg at hver bil har betalt 5000 for å være med og vinneren får alt.En mulighet for å gjøre dette mer "lovlig" er jo å si at den som ankommer xxx med en gjennomsnittsfart nærmest mulig 65,8km/t vinner den etappen. ja ellers så syns jeg at dette norwegian gumball-greiene er noe av deg mest tragiske jeg har sett.. standardbiler og 100 lapper i premiepotten, så ender det med at de gir seg sånn uten videre komisk!
×
×
  • Opprett ny...